Wyniki czwartkowe

Były głosy, że #MissionImpossibleFallout będzie ostatnim blockbousterem lata, tymczasem #TheMeg zarobił w czwartek nadzwyczajnie duże pieniądze – $4M. To trzy razy więcej niż dwa lata temu miał inny film z rekinem, #TheShallows ($1,3M). To identyczny zarobek jak miał poprzedni #MissionImpossibleRogueNation, który weekend zakończył na $55,5M i trochę więcej niż #KongSkullIsland ($3,7M) i #PacificRim ($3,6M), które swoje weekendy zakończyły odpowiednio na $61M i $37,2M. Prognozy mówiły o $20-28M, może więc nas czekać spora niespodzianka, ale jak widać po przykładać rozpiętość zarobków jest duża. Może też okazać się frontloaderem i zarobić „tylko” $30-35M.

Wczoraj pokazy miał również horror #SlenderMan. Chętni zostawili w kasach kin $1M. W weekend oczekuje się zarobków w wysokości $8-10M. Jednak inne horrory letnie, jak #LightsOut, które miało na pokazach $1,8M, a w weekend $21,7 oraz #DontBreathe – $1,88M / $26,4M, mogą wskazywać na trochę wyższe zarobki. Recenzje jednak nie działają na korzyść tego tytułu, tylko 17% na Rotten Tomatoes.

#BlacKkKlansman też miał pokazy, jednak zarobek z nich nie został podany jeszcze do informacji. Film zbiera bardzo dobre recenzje, aż 97% pozytywnych i mówi się, że może liczyc nawet na $8-10M w weekend.

#DogDays wystartowało już w środę i w dwa dni zarobiło tylko $1M, w weekend powinien zarobić $3-4M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.