Nadjeżdża film, dzięki któremu widzowie poczują maksymalną adrenalinę!

[Opis oraz pozostałe materiały zostały nadesłane przez dystrybutora, Kino Świat]

 

Już w styczniu czeka nas szybkość, wściekłość, miłość i akcja, które dostaniemy w najlepszym filmowym wydaniu. „Diablo. Wyścig o wszystko” to produkcja, jakiej jeszcze w Polsce nie było, w której pisk opon i emocje są równie silne.

„Diablo. Wyścig o wszystko” to zatankowana do pełna adrenaliną i ogłuszająca rykiem silników opowieść o młodym chłopaku, który trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych. Świata, gdzie gra się wyłącznie o najwyższe stawki, a każda zła decyzja może być tą ostatnią. Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

W wysokooktanowej obsadzie znaleźli się: Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi oraz Agnieszka Włodarczyk. W pozostałych rolach wystąpili m.in.: „Królowa Polskiego Driftu” Karolina Pilarczyk – nagradzana uczestniczka międzynarodowych wyścigów samochodowych oraz Marcin „Różal” Różalski – utytułowany zawodnik KSW, mistrz wagi ciężkiej z 2017 roku. Reżyserem filmu jest Michał Otłowski – twórca nagrodzonego na festiwalu filmowym w Gdyni „Jezioraka” oraz serialu „Diagnoza”. Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.

Źródło: kinoświat

10 Comments on “„Diablo. Wyścig o wszystko”. Pierwsze plakaty teaserowe filmu.”

 1. Chyba pierwszy raz od dawna widzę polskie plakaty, które różnią się od ostatnich dokonań grafików 🙂
  Dzis też wyszedł zwiastun, z początku myślałem, że to będzie beka, ale naprawdę zapowiada się nieźle. Będę śledził 🙂

  1. chętnie to obejrzę. Plakaty, a szczególnie hasła, niezbyt do mnie przemawiają, ale rozumiem, że to taka estetyka ala „szybcy i wściekli”.

   1. ogolnie plakaty filmow sa bardzo specyficzne, gdybym patrzyl tylko na plakat przed pojsciem na film to omineloby mnie wiele swietnych produkcji. duzo wiecej mowia making ofy, wywiady z aktorami i te polecam przed pojsciem do kina

 2. W końcu jakiś polski film warty uwagi. Czekałam, czekałam i się doczekałam. Nawet jeśli nie będzie to budżet na skalę szybkich i wściekłych, to mocno wierzę w naszą pracowitość i perfekcję. 🙂

  1. Ja się cieszę, że taki film powstał. Ludzie narzekają, że w Polsce nie kręci się wielu gatunków, a gdy w końcu jest coś innego, to hejtują. Ja jakość ocenię po pełnym produkcie, a nie po plakatach (niezłych zresztą) i zwiastunie, który wcale nie wygląda biedacko, jak na nasze warunki.

 3. Film, który nie jest kolejną sztampową komedią romantyczną to zawsze dobry pomysł. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale póki co nie wygląda najgorzej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.