Na stronie UIP, polskiego dystrybutora Pewnego razu… w Hollywood można znaleźć informację, że premiera najnowszego filmu Quentina Tarantino w naszych kinach odbędzie się 16 sierpnia.

Ta była pierwotnie ustalona na 9 sierpnia, a to oznacza, że nowość miała trafić do naszych kin tego samego dnia, co Toy Story 4 i tydzień po innym tytule dystrybuowanym przez UIP, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw.

Nowa data premiery ma jednak także do zaoferowania konkurenta z pewnym box office’owym potencjałem. Jest nim polska komedia kryminalna, Na bank się uda, która trafi do kin w czwartek 15 czerwca. Jest to dzień wolny od pracy, który dla wielu Polaków oznaczać będzie początek długiego weekendu. Na nim skorzystać może także film z Leonardo DiCaprio i Bradem Pittem. Oprócz polskiej produkcji w kinach w ten weekend pojawią się także horror Upiorne opowieści po zmroku oraz najnowszy film Richarda Linklatera, Gdzie jesteś Bernadette? z Cate Blanchett. Oba nie powinny jednak stanowić zagrożenia dla Pewnego razu…w Hollywood.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.