Od tego weekendu, ruszamy z kolejnymi edycjami gry, w typowanie otwarć premier polskiego i amerykańskiego box office. Oczywiście jeśli będą chętni. Grać może każdy.

Nakreślę krótko zasady gry. Oczywiście każda z gier (amerykańska i polska) jest rozgrywana osobno, więc nie ma obowiązku brania udziału w obu.

1. Filmy do typowania dla Polski będziemy podawać w środę po południu, najpóźniej wieczorem. Dla Ameryki w poniedziałek wieczorem, najpóźniej wtorek rano. Czasem mogą być wyjątki, ale o tym będę informował na bieżąco.

2. Podajecie przewidywane otwarcie wybranych premier, które podczas premierowego weekendu są grane przynajmniej na 70 kopiach w Polsce i w więcej niż 1000 kinach w Ameryce.

3. Dla obstawionych filmów będzie wyliczana średnia procentowa. Osoba z najwyższym wynikiem obejmuje prowadzenie w weekend. W klasyfikacji generalnej najważniejsza jest średnia.

3. Aby brać udział w klasyfikacji generalnej, trzeba obstawić 90% tytułów, czyli jak do końca roku będzie np. 100 filmów typowanych, trzeba mieć co najmniej 90 obstawionych. Wyniki osób, które nie spełniają tego warunku poniżej również będą wpisane w klasyfikacji generalnej, ale pod tymi, które ten warunek spełniają. Można oczywiście typować wybiórcze weekendy, nikt tego nie zabrania.

4. Swoje typy przesyłacie na mail box-office@wp.pl lub na Facebook na skrzynkę BOZG, do czwartku do godziny 21:00 dla Polski (UWAGA DLA GRAJĄCYCH WCZEŚNIEJ, ZMIANA DEADLINE’U) i do godziny 12:00 w środę dla Ameryki. Możecie grać pod swoim imieniem i nazwiskiem lub jakimś pseudonimem, najlepiej filmowym 😉

5. Tabelka z naszymi prognozami, będzie publikowana dzień lub dwa po upłynięciu terminu nadsyłania prognoz, a wyniki dla Polski w środę po południu wraz z info o kolejnej prognozie. Dla Ameryki wyniki również będą wraz z informacją o kolejnej prognozie, tyle, że w poniedziałek wieczorem. Wyniki oraz prognozy uczestników można znaleźć na naszej stronie (polskie i amerykańskie) lub na grupie BOZG na Facebooku.

6. Gra w tym roku w przypadku Polski podzielona jest na cztery kwartały i cały rok, czyli będzie aż pięć szans na wygraną w klasyfikacji generalnej. W przypadku Ameryki gra standardowo będzie się toczyła cały rok, a od maja do sierpnia dodatkowo dojdzie gra w „sezon letni”, czyli będą dwie klasyfikacje generalne.

7. Nie musicie zgłaszać swojego udziału w grze. Wystarczy, że do jutra do godziny 21:00 przyślecie swoje prognozy dla wybranego kraju. W tym tygodniu wyjątkowo deadline dla Ameryki jest również jutro. Od przyszłego tygodnia będzie to standardowo środa godzina 12:00. Poniżej podaję tytuły do typowania zarówno dla Polski i Ameryki.

Zapraszamy serdecznie, zabawa jest naprawdę ciekawa.

Typowanie dla Polski w ten weekend

„Bumblebee” – około 200 kin, UIP
„Zabawa, Zabawa” – około 190 kin, Kino Świat
„Sekretny Świat Kotów” – około 140 kin, Monolith
„Mój Piękny Syn” – około 70 kin, M2 Films

Typowanie dla Ameryki w ten weekend

„Escape Room” – ponad 2500 kin, Sony / Columbia, PG-13

Przypominam, deadline dla obu typowań jest jutro o 21:00. Wysyłajcie swoje typy na box-office@wp,pl lub skrzynkę BOZG na Facebooku.

2 Comments on “Typowanie otwarć w Polsce i Ameryce – kolejne edycje”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.