aby założyć posty i tematy.

BO Świat

Page 1 of 19Next

Temat poświęcony światowemu box office'owi.

W Estonii "Tenet" zgromadził na otwarcie 53 tys. widzów i ustanowił nowy rekord otwarcia. Liczba ludności w Estonii jest 28,5 razy mniejsza niż w Polsce. W przeliczeniu na nasz rynek dawałoby to ponad 1,5 mln na otwarcie. 😛

Na pewno w tym wyniku pomógł istotny estoński wkład w superprodukcję.  Gdyby rzeczona scena toczyła się ulicami, któregoś z naszych pięknych miast byłby większy hit 😉

Dlatego jestem za wysadzeniem tego cholernego mostu przez ekipę od Mission Impossible. xD

TENET zgromadził $555,7 tys. podczas pokazów o północy w Chinach.

$8,61 mln dla TENET z pierwszego dnia w Chinach.

Czytam właśnie, że "Mulan" ma flopnąć w Chinach. Zobaczmy w ten weekend, czy faktycznie tak się stanie.

Słabiutki piątek Mulan w Chinach

Czyli jednak. 🙁

Chińczycy mają od groma takich własnych filmów, plus były jakieś kontrowersje, ale nie wiem czy mogły oburzyć tamtejszą społeczność bo nie śledzę sprawy.

Raczej nie to, że ta aktorka poparła działania policji w Hong Kongu albo te obozy, ale mogę się mylić.

Zrobili już swój własny film o Mulan w 2009, ale jeśli wierzyć Mojo zarobił tylko niespełna 2 miliony.

Mulan zaliczyła wczoraj ponad 80-procentowy spadek w porównaniu do poprzedniego piątku w chińskich kinach. Drugi weekend na poziomie $5 mln, ostatecznie ledwie przebije pułap $40 mln.

Krudowie 2 idą na ok. $20 mln na otwarcie w Chinach. Film zbiera dobre oceny i może utrzymać dobrą postawę w kolejnych dniach i tygodniach.

‘The Croods: A New Age’ Dawning With $20M In China

 

Kina w Niemczech pozostaną zamknięte do 10 stycznia.

Na FB Insidekino czytałem, że kilka niemieckich kin zdechło ostatnio:

Filmpalast Eisenhüttenstadt
UCI Colosseum Berlin
UFA Stuttgart
Metropol Stuttgart
UCI Gera
Passage Bremerhaven
Skala Bitburg
Roxy Nürnberg
Rex Wetzlar

Francuskie kina zamknięte na dłużej

Wonderka nie radzi sobie w Chinach

Widzę, że w Chinach grany jest rosyjski hit z poprzedniego roku T-34. Na razie zarobił $2,5mln, w Rosji zarobił aż $36 mln.

$38,5 mln dla Wonder Woman 1984 z otwarcia na zewnętrznym, i tylko $18,5 mln z Chin.

Page 1 of 19Next