aby założyć posty i tematy.

DC Universe

PreviousPage 15 of 52Next

#Shazam: Furry of The Gods

Prognozy finansowe są bardzo słabe (tam chyba przewija się 30 mln$ na otwarcie w Ameryce), więc w najnowszym spocie TV pojawia się...

Spoiler

Gal Gadot jako Wonder Woman

Mocna desperacja.

Ktoś chyba nie zna definicji słowa "niespodzianka".

Druga część zupełnie mnie nie interesuje, a w miarę podobała mi się ta mieszanka Dużego z familijnym horrorem. Są zdesperowani, bo takich widzów jest pewnie więcej. Sądzę, że dużym błędem było pójście w słodką rodzinkę i pełną familiadę już w finale jedynki, co pokazało czym będzie kolejna część i raczej zniechęciło odbiorców.

Sandberg zachwycony pomysłem kolegów z marketingu 🙂

"Jakiś ku*wa problem?"

Dlatego właśnie nie puścili jej na Oscary 🙂

Na Oscarach ma niby być, ale bez śpiewania.

Za 5 lat będzie inaczej ćwierkał 🙂

Dwayne'a dupka boli już nie tylko od zastrzyków 🙂

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Gunn się nagadał, a Affleck dość bezpośrednio tutaj powiedział, że mu nie pasuje przyjęty kierunek. W porządku.

Generalnie bardzo fajny wywiad, jestem ciekaw co Affleck weźmie jako kolejne na cel, skoro ograniczył sobie pracę nad filmami do regionu LA.

The drama continues! 🙂

Fisherowi znowu nudziło się w domu. Ray, już po wszystkim. Nie ma Whedona, nie ma już nawet Snydera.

https://naekranie.pl/aktualnosci/ray-fisher-james-gunn-dcu-1679137353

On miał problem z Hamadą, którego też już nie ma. Ze Snyderem się nadal kumpluje i wystąpi w jego Rebel Moon. 😉

Znaczy chodziło mi o to jak dużo zdążyło się pozmieniać. Jakoś niezgrabnie to napisałem. Wiadomo, że ze Snyderem kumple.

Wiem, że to niewiele znaczy, ale przytoczę jako ciekawostkę. Jest niedziela, godzina 9:26 i jeszcze nikt z moich filmwebowych znajomych nie ocenił Shazama: Gniewu bogów. Próba mało znacząca, ale nie pamiętam takiej sytuacji dla ekranizacji komiksu w ostatnich 10 latach. Pamiętam, że nawet na tego nieszczęsnego Hellboya z szeryfem ktoś tam się pofatygował w pierwszych dwóch dniach wyświetlania.

Shazam 2 ma na ten moment zaledwie 487 ocen na Filmwebie.

Oceny zaczną się pojawiać jak za 1,5 miesiąca wyląduje na Max 🙂

U mnie póki co jedna ocena (8/10 od Phila, pisał mi że baaardzo fajny film z okropnym cameo WW, no ale on jest fanem jedynki której ja na przykład nie cierpię)

Wydaje mi się, że Shazama dosięgło to, co stało się udziałem Ant-Mana. Obie serie zaczęły od bardzo kameralnych historii. Opowiadały o bardzo zwykłych, bardzo nie-superbohaterskich bohaterach. Potrafiły tę zwyczajność przekuć w atut, wyróżniając się na plus na tle innych historii, gdzie stawką są przeważnie losy świata/wszechświata/uniwersum. AM3 i SH2 chyba tracą tę zaletę, stając się kolejnym, przeciętnym filmem superbohaterskim, jakich wiele.

PreviousPage 15 of 52Next