aby założyć posty i tematy.

Hyde Park

Page 1 of 171Next

Wszystko poza filmami, box officem, innymi tematami z działu "Inne" oraz POLITYKĄ!

Mała Syrenka i jej siostra są trochę jak nowe Destiny's Child 😉

https://www.youtube.com/watch?v=xRoUZVfrnHU

 

A co uważacie w sprawie czcionki na nowym forum? Jest ok, czy przydałaby się ciemniejsza i trochę większa? Bo coś bym w niej zmienił, a widziałem, że są takie ustawienia.

Można zmienić na inną, nie widzę problemu. Moja ulubiona czcionka to Ariana Grande, ale takiej nie widzę tutaj. 😛

Powiększyłem o 1px i zmieniłem z szarej na czarną. Lepiej czy gorzej?

A jak to jest z avatarem? Widzę tylko opcję Gravatar, ale tam trza się logować znowu do WordPress, a jak wpisuję mój adres mailowy, to pokazuje mi, że nie ma takiego użytkownika..

Można jakoś inaczej dodać zdjęcie?

Chyba nie, ja dodałem przez Gravatar. Spróbuj przez Facebooka albo Google się zalogować. Co do czcionki- wydaje mi się, że różnica na plus.

 

PS. Mister co do tematu o Tenecie, w edytorze tekstu jest fajna opcja zakrywająca spoilery. Takie przekreślone oko na samym końcu. Trzeba wstawić tekst pomiędzy ramkę która się pojawi 🙂

PS. Mister co do tematu o Tenecie, w edytorze tekstu jest fajna opcja zakrywająca spoilery. Takie przekreślone oko na samym końcu. Trzeba wstawić tekst pomiędzy ramkę która się pojawi 🙂

Zapomniałem o tym, po prostu przekleiłem z bloga. 😀

Jak zrobić, żeby przy wrzucaniu linków do YouTube'a, nie było widać linku tylko całe "okno", tak jak Szaman zarobił przy zwiastunie "Possessor"

Wbrew pozorom nawet dla mnie to dobre pytanie. Bo niektóre linki potrzebują aby dodać po adresie taką formułkę: &feature=emb_logo

A niektóre radzą sobie bez niej. Przetestuj. A może dodajesz skrócone wersje linków z aplikacji? Dodawaj takie z adresu przeglądarki.

Zrobię test i zobaczymy czy będzie różnica:

Z formułką:

Bez formułki:

Będziemy sobie tak we dwóch gaworzyć, czy wołamy resztę? 😀

Czyli u Ciebie działa i z formułką i bez formułki? 😛

W sumie było zapowiedziane, że od dzisiaj jesteśmy na forum, więc powinni wiedzieć. 🙂

Siłą ich nie zawleczemy 🙂 Wychodzi na to, że to kwestia linku, a formułka publikuje jedynie logo do prostokąta, tak jak przy Possesorze. Orbituję dość daleko od wiedzy komputerowej, ale staram się pomóc 🙂

Własnie, Wy tu już piszecie, a ja nie dostałem żadnych powiadomień mimo, że mam subskrybcję. Tylko ja tak mam czy to nie działa?

Powiem Ci, że nie wiem, bo nie subskrybowałem niczego. Opcja "pokaż nieprzeczytane tematy" mi wystarczy.

Teraz dostałem powiadomienie o Twoim poście, ale nie wiedzieć czemu trafiło do spamu:)

Wywiad Grace z kolesiem, który robi zwiastuny. Dużo ciekawostek i dobry wgląd za kulisy.

Gdyby ktoś potrzebował aby coś gadało mu w tle przez dwie godziny, to naprawdę warto. Facet jest niesamowiym bajkopisarzem i to wszystko sprzedaje z kamienną twarzą. Popis mitomana przy niestety biernej postawie dobrodusznego prowadzącego.

Bonus: W pewnym momencie do studia dzwoni Sebastian Fabijański i łamiącym się głosem prosi aby Vega dał mu swój nowy numer telefonu, pogodził się z nim i go zatrudnił. To musi być naprawdę wysoka rata kredytu hipotecznego 🙂

Cytat z Szaman data Wrzesień 9, 2020, 13:31

Bonus: W pewnym momencie do studia dzwoni Sebastian Fabijański i łamiącym się głosem prosi aby Vega dał mu swój nowy numer telefonu, pogodził się z nim i go zatrudnił.

Raperzy rozumiem, ale kurwa Fabijański?!

😛

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Wczoraj 60 lat skończył jeden z chłopaków Bridget Jones (czyli Hugh Grant), a dziś drugi (Colin Firth).

Page 1 of 171Next