aby założyć posty i tematy.

Newsy

PreviousPage 279 of 374Next

A co to było? 🙂

Chyba Ghosted z Aną de Armas i Chrisem Evansem.

robgordon has reacted to this post.
robgordon

Już wrzucili oficjalnie.

Myślałem, że ta piosenka leci tylko w starych Pontiacach Fiero 🙂 Taki tam produkcyjniak na przytulankową kanapę wieczorową porą.

Dla Any będę w stanie pocierpieć, a widzę że nie będzie to bezbolesny seans.

Cytat z Szaman data marzec 6, 2023, 20:02

Chyba Ghosted z Aną de Armas i Chrisem Evansem.

Polski tytuł "Randka, bez odbioru". Dziwny, ale w sumie nawet OK

Ciekawie zapowiadający się angielskojęzyczny debiut Damiana Szifrona, kolesia, który nakręcił świetne "Dzikie historie".

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Ładny, oby zwiastun też taki był.. 😬

Nawet plakat musi być wypranym z koloru, szaroburym ohydztwem. Nie ma dla nich ratunku.

Dla mnie też nie jest ładny, ale już się pogodziłem, że widocznie takie są trendy. Jest to smutna konkluzja podobna do tej którą miał ostatnio Mierzwiak w temacie efektów specjalnych.

Mnie się podoba, bo wydaje się wystylizowanym nawiązywiązaniem do starych obrazów przedstawiających syrenki. Nie sądzę, żeby oddawał to, jak ostatecznie będzie się prezentował film.

Skojarzyło mi się trochę z plakatem ostatniego filmu Larsa von Triera. 🙂

Ale przecież ta sama szarość (może z paroma przebłyskami) jest w ujawnionych fragmentach. Przynajmniej w moich oczach 🙂

Chyba nieco podkręcili kolory. 😉

Ale nadal tonacja wygląda tak jakby komuś zepsuł się telewizor na Avatarze 🙂

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Przecież te ujęcia już były wcześniej pokazane i wyglądają tak samo koszmarnie jak poprzednio 😛

Koszmarnie w sensie, że szaro-buro, czy co?

W każdym sensie, od CGI, przez oświetlenie, po korekcję barwną.

Dla mnie to jest esencja tego, co jest technicznie złe we współczesnym wysokobudżetowym kinie i pozostaje mi mieć nadzieję, że nawet przeciętny widz który dopiero co był na Pandorze dostrzeże różnicę między maestrią tego, co było w filmie Camerona, a renderowanym na szybko, bez grama stojącej za tym wizji obrzydlistwem.

PreviousPage 279 of 374Next