aby założyć posty i tematy.

Newsy

PreviousPage 304 of 378Next

Dziwne wyszli na tych zdjęciach, ale obydwoje są już nam znani. Thames to główny bohater Czarnego telefonu z Hawkiem, a Parker to córka Pascala w Last of Us.

Plus, całkiem bym zapomniał, to córka Thandie Newton i Ola Parkera, reżysera Hotelu Marigold i tego niedawnego kom romu z Clooneyem i Roberts.

Kiedy usłyszymy, że wikingowie nie byli Czarni? A może Parker ma na tyle jasną karnację, że umknie? W sumie przy The Last of Us się przyczepili, że zmieniono Sarze kolor skóry więc może jednak nie. Ale dobrze, zgodność historyczna musi być, szczególnie w filmie o smokach.

robgordon has reacted to this post.
robgordon

Na większości zdjęć jej karnacja jest jaśniejsza niż na Last of Us, więc jeśli będą hulać fotki jak ta wyżej z Deadline, a nie z afro warkoczykami, to przejdzie 🙂

Nie przejdzie. Ból tyłka murowany.

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Bardzo czekam na występ Skarsgarda i liczę, że Dafoe gra wariacje van Helsinga.

Cytat z Szaman data maj 30, 2023, 20:58

Plus, całkiem bym zapomniał, to córka Thandie Newton i Ola Parkera, reżysera Hotelu Marigold i tego niedawnego kom romu z Clooneyem i Roberts.

Tak sobie pomyślałem, że ciekawe nazwiska rodziców. (Isaac) Newton to twórca teorii grawitacji, z kolei (Peter) Parker to ktoś, kto prawom tej teorii postanowił zaprzeczyć 😉

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Na listę miast, w których kręci się filmy/seriale należy dopisać Rzeszów. Powstaje tam pełnometrażowy film SF "Rage of Stars", będący rozwinięciem ponoć cenionego i nagradzanego krótkiego metrażu "No Stars Aymore" (o którym pierwsze słyszę) tego samego reżysera. Poniżej zwiastun tej wcześniejszej produkcji. Dziwnie wygląda jednostka SWAT na ulicach Rzeszowa, ale w sumie dlaczego nie 😉
PS. Nie wiem jak Rzeszów odbierany jest u Was. Dla nas to faktyczny i jednocześnie żartobliwy "koniec świata". Choć wiem, że ostatnimi czasy miasto się rozwija i w rankingach zadowolenia z życia żyjących tam mieszkańców jest bardzo wysoko.

To u mnie Rzeszów jest często stawiany za wzór miasta o dynamicznym rozwoju polegającym na biznesie, w nie kolejnych igrzyskach. A za szczyt zadupia są stawiane, tak jak w całej Polsce, Radom i Sosnowiec 🙂 Wiele uszczypliwości jest też dla okolicznych miast, miasteczek, miejscowości, takich jak Kraśnik, Swidnik, czy Chełm.

Okropne są materiały z tego No Stars Anymore, no ale skoro były nagrody, to może nie bez powodu? 🙂

Cytat z Szaman data czerwiec 2, 2023, 07:19

To u mnie Rzeszów jest często stawiany za wzór miasta o dynamicznym rozwoju polegającym na biznesie, w nie kolejnych igrzyskach. A za szczyt zadupia są stawiane, tak jak w całej Polsce, Radom i Sosnowiec 🙂 Wiele uszczypliwości jest też dla okolicznych miast, miasteczek, miejscowości, takich jak Kraśnik, Swidnik, czy Chełm.

Do nas ta opinia przedziera się powoli, ale pewnie jednym z powodów jest też odległość od Rzeszowa. Autem szybciej dojadę do Holandii, a w podobnym czasie do Amsterdamu. Z drugiej strony mieszkańcy Rzeszowa mają do Świnoujścia nad naszym morzem mniej więcej taką samą drogę jak nad Morze Czarne (choć zwłaszcza dziś z pewnością dojazd tam zająłby im więcej czasu). Ot, uroki życia na zupełnych krańcach Polski 😉

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Concept trailer nowego filmu Besaleela, artysty wcześniej znanego jako Patryk Vega:

Postapo dla dzieci? Czemu nie. Wczoraj miała miejsce premiera pilota serialu na podstawie serii komiksów Marcina Podolca Bajka na końcu świata. Wygląda bardzo sympatycznie. Mam nadzieję, że uda się zrealizować cały projekt i znajdzie on dystrybutora. Może jakaś platforma streamingowa to kupi, a może ktoś pokusi się o dystrybucję kinową, skoro udało się z Kicią Kocią. Trzymam kciuki.

 

A pozostając w temacie związków komiksu i kina, ale nie adaptacji tych pierwszych przez to drugie. Na dniach polską premierę będzie miał komiks napisany przez Ethana Hawke'a Skowronek

https://muchacomics.com/pl/p/Skowronek/328

 


Patryk Vega, przepraszam, Besaleel do reszty stracił kontakt z rzeczywistością.

Cormac McCarthy samodzielnie pisze scenariusz do Krawego południka i jako producent sprawuje kontrolę nad całością.

Cytat z Fandorin data czerwiec 2, 2023, 18:04

Patryk Vega, przepraszam, Besaleel do reszty stracił kontakt z rzeczywistością.

Gogle mówią, że Besaleel to biblijny rzemieślnik odpowiedzialny za stworzenie Arki Przymierza.

Jakiś sens w tym jest skoro od pewnego czasu oglądanie filmów Vegi wygląda tak:

Szaman has reacted to this post.
Szaman

A ja myślałem, że to nawiązanie do jakiegoś Belzebuba, Azraela czy innego Księcia Piekieł. Ale chyba ten trop interpretacyjny nie ma zastosowania do nawróconego Papryka.

PreviousPage 304 of 378Next