Jak podaje Patryk Vega na swoim fanpage’u, Polityka zgromadziła do końca premierowego weekendu nieco ponad 933 tys. widzów. Wynik ten obejmuje pierwsze pięć dni wyświetlania.

Póki co nie jest znany rezultat od piątku do niedzieli. Nie wiemy więc, na którym miejscu pośród najlepszych otwarć wszech czasów film Vegi ostatecznie wylądował. Pewne jest to, że nie pokonał Kleru Wojciecha Smarzowskiego, którego podczas pierwszych trzech dni wyświetlania obejrzało aż 935 357 Polaków.

UPDATE:

Jak nam się udało nieoficjalnie dowiedzieć, podczas samego weekendu Politykę obejrzało ok. 658 tys. widzów, co jest dziewiątym najlepszym wynikiem wszech czasów pośród trzydniowych otwarć (piątek-niedziela). Jest to również trzecie najlepsze otwarcie w karierze Patryka Vegi po Pitbull. Niebezpieczne kobiety (767 519 widzów) oraz Botoksie (711 906 widzów).

2 Comments on “Świetne otwarcie „Polityki” w polskich kinach.”

  1. Czyli jutro nastąpi ogłoszenie, że „Politykę” obejrzało milion widzów. Można się oburzać lub nie, ale takie są fakty.
    Wydaje się, że Patryk Vega pełni taką rolę w dzisiejszym polskim kinie, jaką pełnił w latach 80. i 90. Juliusz Machulski.
    Z tą różnicą, że Machulski nie kręcił swoich filmów tak taśmowo jak Vega. Chociaż robił kontynuacje „Vabanku” i „Kilera”.

    1. DAWNO SIE TAK NIE USMIALEM JAK NA TYM FILMIE.TO CO TAM POKAZANO TO TYLKO CZUBEK GORY LODOWEJ…ZYCIE PRZEBIJA KINO.A TO DOPIERO POCZATEK ,,DOBREJ ZMIANY,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.