aby założyć posty i tematy.

BO Polska

PreviousPage 47 of 59Next

Dobry trop z multipleksami. Swoją drogą nadal nie rozumiem jak można sobie tak spartolić dystrybucję i pozwolić aby na jakiś tydzień czy dwa przed premierą kinową po sieci krążyła już kopia z profesjonalnym polskim lektorem, zgranym z którejś z zagranicznych platform streamingowych.

Jestem ciekaw jaki będzie wynik* The Woman King. To jest dopiero strzał w kolano!

 

 

 

*to UIP, więc i tak nie poznamy dokładnego wyniku

W ten weekend koncert BTS będzie miał chyba trzecie miejsce w multipleksach

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Czy dokładny wynik Podejrzanej można poprosić?

6 528 / 17 257

Cytat z Marek Pilarski data luty 10, 2023, 12:07

6 528 / 17 257

To nagroda dla Ciebie za dokładne czytanie tego, co tam wrzucam na stronę. 😉

Bardzo dziękuję! Zawsze czytam dokładnie, bo często kryją się tam dodatkowe informacje 😉

Będziemy mieli najciekawszy od dawna weekend. Przynajmniej 6 filmów powinno mieć powyżej 50 tys. i ciężko wskazać faworyta.

Zaraz, zaraz, czyli Heaven in Hell, Asterix i Magic Mike idą po względny sukces kasowy? Titanic znowu dobrze się sprzedaje?

Chyba jednak wygra film z erotycznego multiwersum Tomasza Mandesa

W każdym polskim mieście Ant Man ma znaczącą przewagę seansów z dubbingiem? Jak odbije się to na frekwencji?

Widzę, że więcej dubbingu jest przede wszystkim na 3D. Myślę, że liczba seansów jest wyliczona w zależności od ich popularności przy poprzednich częściach, albo ogólnie filmów Marvela.

Dopiero zauważyłem, że w Heliosie nie ma przedsprzedaży

Cytat z Ernest Kubica data luty 13, 2023, 14:34

Widzę, że więcej dubbingu jest przede wszystkim na 3D. Myślę, że liczba seansów jest wyliczona w zależności od ich popularności przy poprzednich częściach, albo ogólnie filmów Marvela.

Dopiero zauważyłem, że w Heliosie nie ma przedsprzedaży

W szczecińskim Mkinie pierwsze 5 seansów to dubbing (na zmianę 3D i 2D), a kolejne 3 to napisy (również na zmianę).

Cytat z Ernest Kubica data luty 10, 2023, 18:42

Będziemy mieli najciekawszy od dawna weekend. Przynajmniej 6 filmów powinno mieć powyżej 50 tys. i ciężko wskazać faworyta.

Z Kotem było pięć filmów powyżej 50 tys.

czyli Mike nie przekroczył?

Nie, 38 540. Ale z przedpremierowymi prawie 49.

Spojrzałem sobie na widownie z lutego 2019 - ponad 7 mln ogółem i 3,5 mln na polskich. 4 lata, a jak zupełnie inna epoka.

Wieloryb - 33,6 / 52,1

PreviousPage 47 of 59Next