aby założyć posty i tematy.

MCU - Marvel Cinematic Universe

PreviousPage 38 of 48Next

Spider-Man: No Way Home (Extended Cut)

Wszelkie rozszerzenia są dość sympatyczne, ale często mocno zaburzają tempo filmu, w dodatku już wersja kinowa miejscami nadużywała metrażu - daję słowo, że rozmowa Tobeya i Andrew na Statui Wolności trwała jakieś 40 minut, a tutaj jest jeszcze dłuższa! Czy warto obejrzeć? Jasne, ale dla mnie to wyłącznie ciekawostka na raz.

MyTimesToShine po początkowym, w okresie swej działalności, niezłym popisie i kilku dobrych scoopach, ostatnio stacza się strasznie i już kilka mocniejszych informacji na pewno się nie sprawdziło.

Co nie zmienia faktu, że jeśli faktycznie chcą Dooma to zakładam, że każdy uwielbiany aktor, idealny do ról czarnych charakterów, jest rozważany 😛

A może gdyby tak po prostu uczynić Denzela Washingtona Kangiem i rozwiązać problem potrzeby budowania przekonywującego villaina, bo Denzel po prostu będzie Denzelem i wszyscy będą zachwyceni patrząc jak bije wszystkich wokół (niczym w tej serii bijatyk).

Cytat z Kuba data listopad 26, 2023, 20:21

MyTimesToShine po początkowym, w okresie swej działalności, niezłym popisie i kilku dobrych scoopach, ostatnio stacza się strasznie i już kilka mocniejszych informacji na pewno się nie sprawdziło.

Ok, będę pamiętał 🙂

To jedna ze scenarzystek WandaVision

Innymi słowy w planach jest milion filmów i seriali, w dodatku Olsen na każdym kroku czyni aluzje dając znać jak bardzo nie chciałaby już wrócić do tej roli.

I to ma być ta recepta na poprawę sytuacji w jakiej znalazło się MCU?

Wydaje mi się, że tam w pokojach bardzo podobały się WandaVision i Strange 2. Zresztą wystarczy sobie przypomnieć atmosferę wokół 3-4 pierwszych odcinków tego serialu, to była kraina mlekiem i miodem płynąca, tutaj w Polsce domagaliśmy się dostępu do Disney Plus!

No a tam w Marvelu na pewno widzą różnice w umiejętnościach i podejściu do kina między Peytonem Reedem, a Samem Raimi i różnicę, jak wskazują plotki, w podejściu do współpracowników, między Samem, a Nią DaCostą.

Sądzę, że te projekty są teraz stawiane jako wzór na prezentacjach z rzutnika.

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Chyba niczego się z tego nie dowiedzieliśmy.

Nie wiem, nie chce mi się oglądać nawet czegoś tak krótkiego.

To jest materiał z planu przeplatany standardowymi wypowiedziami Kathryn Hahn i ekipy z pozycji siedzącej.

Czyżby Sam Raimi wybrał Avengers?

‘Loki’ Creator Michael Waldron To Write Marvel Studios’ ‘Avengers: Kang Dynasty’

Kurde, on ma zawsze jedną minę i jedno spojrzenie, może to jakiś disnejowski robot 🙂

Cytat z Szaman data listopad 27, 2023, 22:03

Czyżby Sam Raimi wybrał Avengers?

https://deadline.com/2023/11/loki-michael-waldron-marvel-studios-avengers-kang-dynasty-1235638887/

Z każdą kolejną plotko-newsem utwierdzam się w przekonaniu, że Marvel znalazł się właśnie na etapie, w jaki swego czasu wpadło DC. Nikt tam już nic nie rozumie, nikt nie ogarnia, konsekwentnie popełnia się te same błędy. Powodzenia 🙂

PS. Przynajmniej nie będzie się chwalił, że nie oglądał pierwszego sezonu Lokiego. Gorzej z drugim 😛

Oglądałem ostatni stream Grace i stwierdzam, że jej obsesja na punkcie postaci tęczowego Wickena (syn Wandy) jest dla mnie już mocno niepokojąca 🙂

Może założyła się z kimś, że będzie wspominać o Wickenie Tęczowym, synu Wandy 🙂

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Kevin Feige w celu uniknięcia potwierdzenia powrotu Downeya Jr. postanowił udawać, że nie wie na czym polega multiwersum:

Mały spoiler z planu Deadpoola 3

Spoiler

PreviousPage 38 of 48Next