aby założyć posty i tematy.

Newsy filmowe

PreviousPage 153 of 533Next

Bruno Delbonnel zdradził, że pracuje nad eksperymentalnym projektem z Cuaronem i Lubezkim.

 

Mam nadzieję, że chodzi o ten miniserial dla Apple z którym łączeni byli także Oldman i Blanchett.

@Taika i Incal

Może nie jest to bomba na jaką czekałem, ale potencjalnie ciekawa informacja. O ile rzeczywiście dojdzie do skutku, bo na razie wygląda na to, że Taika rzuca się na różne swoje projekty marzeń, ale efektów, póki co, brak. No i pewnie będą musieli znaleźć jakieś duże studio do współpracy, bo nie wierzę, że wydawca komiksów będzie w stanie ogarnąć potrzebny budżet. Na razie sytuacja kojarzy mi się trochę z politykami ogłaszającymi "podpisanie listu intencyjnego w sprawie wyrażenia woli do przystąpienia do prac projektowych nad..." 😉

A sam Waititi wydaje się pasować do Incala. To takie epickie, filozoficzne s-f, ale przełamane pulpą, z duża ilością momentów WTF, które powinno pasować do jego stylu. No i dostał błogosławieństwo od samego Jodo:

Cytat z Szaman data wrzesień 20, 2021, 17:12

A to nie jest o starości tej postaci z American Pie, zrobione w stylu Logana? 🙂

Jestem teraz dumny z tego żenującego suchara, bo film zaczyna się od Hanksa śpiewającego "American Pie" 🙂

Przerwa w zdjęciach potrwa przynajmniej do końca roku, stąd pewnie też niedawne przesunięcie premiery o 4 miesiące.

Na zdrowie! 😀

Mierzwiak and Marek Pilarski have reacted to this post.
MierzwiakMarek Pilarski

A masz łapkę w dół, sam sobie jedz ten kogel mogel ze zbuków 🙂

Szaman has reacted to this post.
Szaman

To ja dam łapkę w górę, bo ten zwiastun to dobra wiadomość dla polskich kin. Poprzednią część zobaczyło prawie 2,4 mln rodaków.

Nie nabiorą się ponownie, rzadko coś polskiego z mainstreamu i dużą kampanią, miało aż tak koszmarne opinie.

Ale, że będą odgrzewać Zdążyć przed północą to się nie spodziewałem

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/regina-hall-robert-de-niro-midnight-run-sequel-1235044062/

Jest polska data nowego Andersona. Mało korzystna 😀

https://twitter.com/ForumFilm_PL/status/1457654334515261443

Uwielbiałem Zagubionego w czasie w dzieciństwie...

Dean Stockwell nie był może gwiazdą pierwszej wielkości, ale jego nietypowa, ciągnąca się przez 70 lat kariera zasługuje na chwilę uwagi. Czego tam nie ma: był dziecięcą gwiazdą w latach 40-tych aby potem popaść w zapomnienie, odrodzić się w latach 60-tych i porzucić aktorstwo na rzecz kilkuletniego życia w hippisowskiej komunie.

Potem tułał się po telewizji w latach 70-tych, aby zaliczyć kinowy comeback w latach 80-tych zwieńczony nominacją do Oscara, aby tuż po niej...wrócić do telewizji, zagrać w hitowym serialu, zgarnąć za niego nagrody i w sumie znowu popaść w lekkie zapomnienie aż do końca swojej kariery, przerwanej przez poważny udar.

Do Zagubionego w czasie nie warto wracać, bo z tego co kiedyś próbowałem to raczej napisany po najmniejszej linii oporu relikt tamtych lat, ale za to jest serialem z mitycznym przesłaniem. Bakula przenosząc się do ciała czarnoskórego, homosekusalisty lub kobiety zawsze uczył szacunku do tych osób, zachęcał do postawienia się w ich sytuacji. Serce serialu się nie zestarzało, to jego ubiór jest już tandetą.

A rola Stockwella w Poślubionej mafii bardzo fajna, taka próba przed tym co zagrał w Quantum Leap. Może nie od razu na nominację do Oscara, ale wykorzystali czas i miejsce aby nagrodzić weterana.

Bywał często na fajnym drugim, czy nawet trzecim planie. Diuna, Blue Velvet czy Gliniarz 2, że wymienię te najgłośniejsze produkcje. Jego pojawienie się na ekranie zwiastowało co prawda przeważnie film bliżej B-klasy, ale jednak jakoś trudno go było nie lubić i nie cenić.

Nowy zwiastun:

Cytat z robgordon data Listopad 9, 2021, 16:13

Nowy zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=mntcT4T42ew

Będę już po seansie za dwa dni 🙂

robgordon has reacted to this post.
robgordon

PreviousPage 153 of 533Next