aby założyć posty i tematy.

Newsy

PreviousPage 285 of 379Next

Tutaj też fajna obsada

Ving Rhames, Alfred Molina And Ron Perlman Join Apple’s ‘The Instigators’

Cytat z Szaman data marzec 28, 2023, 15:59

https://twitter.com/FilmozercyCOM/status/1640722839178289153?t=TF2ScTofeAraMowVjMZaeA&s=19

There can be 100 people in a room and 99 of them will end up in a Wes Anderson movie.

Szaman and Mierzwiak have reacted to this post.
SzamanMierzwiak

A ta obsada i tak nie robi na mnie żadnego wrażenia, zwłaszcza w porównaniu do innych rewelacyjnych 'ensemble' z ostatnich lat. Głównie dlatego, że jak to u Wesa będą to głównie camea a on sam ostatnio jest w kiepskiej formie i nie mam dobrych odczuć w związku z tym filmem. Zwłaszcza, że jednocześnie robi kolejny.

Dajcie znać jak Wes nakręci coś oglądalnego 😛 Chyba z żadnym reżyserem nie jest mi tak bardzo nie po drodze jak z nim.

Kuba has reacted to this post.
Kuba

Umarłem z nudów, a podkreśle, że trailer zobaczę wieczorem.

Jest tam wszystko za co nie jestem fanem jego filmów, ale o ile strona wizualna takiego Grand Budapest Hotel to coś, czego nie umiem nie docenić, tak Asteroid City wygląda nieznośnie.

Ja wiem, że Wes Anderson to wspaniały, przemiły facet, a jedyną osobą na całym świecie która go nie cierpi jest Gene Hackman. Ale jako reżyser jest skończony.

Anderson i sci-fi? Biorę. Wes się skończył jako reżyser? Jasne od pierwszego filmu, później kręcił ciągle to samo z lepszym lub gorszym rezultatem:)

Czy odkryje w sobie geja? 🙂

Cytat z Janko data marzec 29, 2023, 17:04

Anderson i sci-fi? Biorę. Wes się skończył jako reżyser? Jasne od pierwszego filmu, później kręcił ciągle to samo z lepszym lub gorszym rezultatem:)

Dla mnie jednak Rushmore i Trzech frajerów z Teksasu to jednak różne firmy. A zaciął się tak naprawdę od Moonrise Kingdom, robi już tylko pastelowe pocztówki.

Szaman, coś dla Ciebie.
Samara W. zagra główną rolę w kinie akcji u twórców Johna Wicka. Tytuł: Bella.

Blondynka, kino akcji, lata 80. Skojarzyło mi się z "Anne" Bessona.

Szaman has reacted to this post.
Szaman

A mi z Atomic Blonde, czyli filmem akcji od współreżysera Johna Wicka z blondynką w roli głównej i akcją w latach 80-tych 😉

O ile dobrze pamiętam Wasze relacje, Anne od Bessona niezbyt dobrze radziła sobie z osadzeniem akcji w latach 80-tych 🙂

Oj nie radziła 😀

Fakt, Atomowej Blondynce lepiej to wychodziło (A może akcja "Anny" działa się, albo raczej "działa się" w latach 90-tych? Może źle pamiętam?)

Nie brzmi to zbyt ciekawie, ale jest też czymś czego zupełnie nie spodziewałem się po Matuszyńskim

PreviousPage 285 of 379Next