„Zabawa zabawa”, czyli pełna humoru i wzruszeń opowieść o trzech kobietach, które mimo sukcesu zawodowego stają na życiowym zakręcie, trafiła do serc widzów już na dobre. Nowy film Kingi Dębskiej po trzecim weekendzie na ekranach przyciągnął do kin aż 320 624 osób, co oznacza, że pobił już wynik poprzedniej produkcji reżyserki – „Planu B”, który na swój rezultat (310 335 widzów) pracował przez okres sześciu tygodni wyświetlania w kinach.

„Zabawa zabawa” triumfowała również w miniony weekend podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia we Wrześni, gdzie zwyciężyła w Plebiscycie Publiczności. Prowincjonalia mają charakter konkursu najlepszych polskich filmów fabularnych, telewizyjnych i dokumentalnych, w którym główne nagrody przyznawane są w głosowaniu widzów. Tym samym Kinga Dębska dołączyła do znakomitego grona twórców docenionych we Wrześni w ostatnich latach: Łukasza Palkowskiego za film „Najlepszy” oraz Jana P. Matuszyńskiego za „Ostatnią Rodzinę”.

Źródło: kino świat

One Comment on “Świetny wynik najnowszego filmu Kingi Dębskiej! „Zabawa zabawa” wyprzedziła „Plan B”!”

  1. „Zabawa zabawa” czyli pełna humoru??? Chyba dystrybutornie oglądał tego filmu, albo ma bardzo pokręcone poczucie humoru. Jak może takie teksty pisać???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.