Po dużym sukcesie filmu „Underdog” producenci podjęli decyzję o kontynuacji. Niezbyt często w polskim kinie ogłoszenie sequela następuje tak szybko.

Oświadczenie producenta:

W związku z pojawiającymi się spekulacjami prasowymi, a także domysłami widzów dotyczącymi drugiej części filmu UNDERDOG, z dużą satysfakcją informujemy, że podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do prac przy kontynuacji tak dobrze przyjętej pierwszej części opowieści o losach Borysa Kosy Kosińskiego.

Od dnia premiery 11 stycznia 2019 roku nasz film obejrzało już prawie 800 tysięcy widzów. Jest to najlepszy wynik filmu o tematyce sportowej w Polsce.

Potwierdziły się nasze przypuszczenia, że polski widz od dawna czekał na taki film. Ogromnie się cieszymy, że film zachwycił również kobiecą widownię, bo to opowieść o życiu, relacjach i miłości, a także zwycięstwie nad własnymi słabościami.
Wielu widzów zwróciło uwagę na otwarte zakończenie pierwszej części UNDERDOGA upatrując w nim zapowiedzi kontynuacji. Dziś możemy potwierdzić, że mieli rację. Od początku prac nad koncepcją scenariusza, zakładaliśmy kontynuację losów bohaterów naszego filmu.

Bardzo pozytywne recenzje, a także świetne przyjęcie przez widzów – 94% pozytywnych ocen (źródło: Google) tylko utwierdziły nas w tym zamierzeniu.

Co do przebiegu i szczegółów drugiej części UNDERDOGa na razie nie chcemy zdradzać za wiele.  Możemy obiecać, że druga część UNDERDOGA przyniesie równie wiele emocji, co pierwsza. Zobaczymy w niej dalsze losy bohaterów, których widzowie już pokochali, czyli Kosy (Eryk Lubos) oraz Dany’ego (Mamed Khalidov), a także nowych, którzy (w co głęboko wierzymy) równie mocno rozpalą wyobraźnię widzów.

Wszystkim, którzy już widzieli UNDERDOGa dziękujemy za zaufanie i ciepłe recenzje, pozostałych serdecznie zapraszamy do kin.

 

Źródło Next Film

One Comment on “„Underdog” będzie miał kontynuację”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.