Od jakiegoś czasu na kanałach wielu youtuberów ukazywały się filmiki z hashtagiem #jestemM. Wczoraj pojawił się oddzielny kanał „jestem M”, gdzie w pierwszym opublikowanym materiale grupa youtuberów mówi, że zagra w filmie Misfit, którego premiera odbędzie się 8 listopada.

W zapowiedzi nic oprócz tytułu nie jest zdradzone, ale wystarczy chwilę poszperać w sieci i można znaleźć informację na temat tego, jakiej produkcji możemy się spodziewać. Są to póki co tylko nasze przypuszczenia, ale wiele wskazuje na to, że będzie to polska wersja Misfit. Film o takim tytule miał premierę w Holandii we wrześniu 2017 roku i główne role zagrali w nim.. holenderscy youtuberzy. W roku 2019 w Niemczech premierę miał film o tym samym tytule, tym razem  z niemieckimi youtuberami. Jego trailer jest bliźniaczo podobny do zwiastuna holenderskiej produkcji –  zresztą obie miały tego samego reżysera i scenarzystę.

Główną bohaterką jest nastolatka, która z USA powraca do ojczyzny i zderza się z rzeczywistością swojej nowej szkoły.

Zwiastun holenderskiego filmu:

Zwiastun niemieckiej wersji:

Film Misfit obejrzało w Holandii 238 tys. widzów. Jego przychody wyniosły tam prawie $2 mln, natomiast w Niemczech widownia wyniosła 167 tys. Gotowa jest już druga część wersji holenderskiej. Jej premiera została zaplanowana na 25 września.

Ilu widzów w naszych kinach może zgromadzić polska wersja? Jeśli dojdzie do szerokiej dystrybucji, to w zasięgu wydaje się być nawet pół miliona. W filmie wystąpią youtuberzy, którzy mają na swoich kanałach mają nawet milion subskrybentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.