aby założyć posty i tematy.

BO Polska

PreviousPage 43 of 59Next

Dzisiaj na Listach 5 powinien być milionowy widz.

Po pierwszym dniu wyświetlania, polskie Święta inaczej mają na Filmwebie 66 ocen. Zapowiada się kolejne świetne otwarcie 🙂

W USA chodzi się już tylko na Marvele, u nas na Listy do M 🙂

Cytat z Szaman data listopad 26, 2022, 09:47

Po pierwszym dniu wyświetlania, polskie Święta inaczej mają na Filmwebie 66 ocen. Zapowiada się kolejne świetne otwarcie 🙂

Akurat tym bym się nie sugerował w przypadku tego typu filmów. LdM5 mają tylko 3,5 tys. ocen po trzech tygodniach, a widzów już ponad milion.

Ale nie oczekuję więcej niż 60 tys. na otwarcie.

Ja oczekuje nawet poniżej 50 tys.

Niecałe 30. 😬

Dosyć dziwna sytuacja była z rezerwacjami bo w większych miastach było nawet OK, ale w mniejszych słaba, a zwykle było odwrotnie jeśli chodzi o tego typu polskie filmy

Na 9 dni przed premierą wiadomoczego moja sala wygląda tak:

Obstawiam minimum 350 tys. widzów w weekend otwarcia.

Ja dałem 520tys. i widzę, że właściciele sieci typują podobnie. Helios sprzedał już 40 tys. biletów.

https://www.rp.pl/media/art37588711-trojwymiarowy-wyjatek-avatar-2-szansa-dla-kin

Marek Pilarski has reacted to this post.
Marek Pilarski

Ja dałem 560 tys.

W Cinema City Wroclavia Avatar będzie miał 51 seansów dziennie i 16 rodzajów seansów

w mniejszych miastach na ten moment jest słabiutko. Albo ludzie nie mają czasu ze względu na przygotowania do świąt, albo jadą na zakupu do większych miast i tam pójdą na film w lepszej jakości.

W weekend ma być 8200 seansów w całej Polsce.. podobno rekord

Ponad pół miliona, jeszcze nie mam oficjalnego wyniku.

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Świetny wynik. O ile globalnie drobne rozczarowanie jest, to rezultat u nas jest bardzo dobry. Myślę, że można być spokojnym o 2 miliony łącznej widowni, a może nawet pościg za Minionkami.

Cytat z Fandorin data wrzesień 4, 2020, 22:09
(...)

Tenet (2020) - 675

Ciekawe jak długo utrzyma się ten rekord.

Nowym rekordzistą, co było do przewidzenia, zostaje Avatar: Istota wody, który otrzymał 752 kopie. Jeśli dobrze liczę, film Nolana trzymał się przez 120 tygodni.

 

Oczywiście reszta filmów w kinach mocno oberwała:

https://www.sfp.org.pl/box_office,574

Kopie HFR przeważyły

Taka ciekawostka - aż 94% biletów na otwarcie Avatara 2 sprzedano w sieciach kinowych. Bardzo dużo nawet jak na widowisko. Dla porównania - Johnny zebrał tylko ok. 60% z sieci w weekend otwarcia.

Avatar to wielkomiejska rozrywka? Czy po prostu nie ogląda się Avatara w kinie studyjnym?

PreviousPage 43 of 59Next