lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

BO Świat

PreviousPage 10 of 15Next

Największe przeboje światowych kin w 2022 roku.

😉

Przynajmniej na świecie trochę lepiej..

Ale w Chinach musiałby zarobić chyba z $200 mln, żeby wyszli na zero przy $190 mln budżetu..

Pantera pobity. Spidey już jest najbardziej dochodowym filmem MCU niebędącym kolejną częścią Avengers. A przed nim jeszcze przynajmniej $105 mln w USA i +$200 mln z reszty rynków. Czyli są szanse na +$1,7 mld worldwide (6. wynik ever) bez premiery w Chinach, która na ten moment wciąż wygląda na martwą sprawę.

Marek Pilarski has reacted to this post.
Marek Pilarski

🙂

Marek Pilarski, Szaman and robgordon have reacted to this post.
Marek PilarskiSzamanrobgordon

Grace typuje miliarderów 2022

A ja w sumie muszę jeszcze odnieść się do prognozy Jubego. 😛

No ja czekam. 🙂 Po cichu liczyłem, że zamiast wklejać tak po prostu mój tekst na stronę, zrobisz z tego artykuł "kontra", czyli zgadzasz, lub nie zgadzasz się z moimi prognozami z wyjaśnieniem czemu.

Chętnie bym to zrobił, ale po prostu nie miałem czasu w zeszłym tygodniu.. W sumie mogę to jeszcze zrobić, choć nie wiem kiedy, może w czwartek, choć wtedy planowałem podsumowanie 2021 w PL przygotować.

Jeszcze co do Avatara, to nie może się zbliżyć do wyniku jedynki bo akurat w tamtym czasie w wielu krajach dolar był tani w stosunku do innych walut - w Polsce chyba po 2,80 zł. W niektórych krajach musiałyby być megakosmiczne wyniki, tym bardziej, że tam jeszcze dochodziła dopłata do 3D.

Kiedyś o tym pisałęm. W Polsce musiałoby być ok.5.5mln widzów, żeby w dolarach zarobił tyle co jedynka. W Rosji 28 mln, a jedynka miała tam 10mln

Cytat z Juby data styczeń 4, 2022, 20:42

No ja czekam. 🙂 Po cichu liczyłem, że zamiast wklejać tak po prostu mój tekst na stronę, zrobisz z tego artykuł "kontra", czyli zgadzasz, lub nie zgadzasz się z moimi prognozami z wyjaśnieniem czemu.

Póki co moja dyszka, w tym pięciu miliarderów:

1. Avatar 2
  2. Doctor Strange in the Multiverse of Madness
  3. Jurassic World: Dominion
  4. The Batman
  5. Black Panther: Wakanda Forever
  6. Thor: Love and Thunder
  7. Minions: The Rise of Gru
  8. Aquaman and the Lost Kingdom
  9. Mission: Impossible 7
  10. Lightyear

8 na 10 tytułów pokrywa się z moją listą, a pierwsza trójka i piąte miejsce są takie same. 😀 Czyli mamy podobnego nosa.

Nowy Matrix zarobił na otwarcie w Chinach tylko $7,5 mln.

A Spider-Man idzie na miliard poza USA!

robgordon has reacted to this post.
robgordon

Wczoraj na fanpage'u założyłem się z kimś o litrowego Jacka Danielsa. Ja twierdzę, że przy zachowaniu marcowej premiery The Batman zarobi ponad $400 mln na całym świecie. Kolega twierdzi, że się nie uda.

Myślę, że wygram litrowego Jacka Danielsa. 🙂

jeśli nie będzie zamknięć kin to spokojnie przekroczy. Teraz wydaje się, że jest większy hajp na te "duże" tytuły bo wychodzi ich znacznie mniej niż przed pandemią, dlatego nie rozumiem przekładania IM

Marek Pilarski

‘Spider-Man’ Leads Quiet Box Office Weekend As Domestic Cume Grows To $721M+; Can The Superhero Take Down ‘Avatar’? – Sunday Update

NWH idzie na podium domestic?! Kto by to przewidział, w dodatku w czasie pandemii.

Cytat z Marek Pilarski data styczeń 22, 2022, 22:34

Wczoraj na fanpage'u założyłem się z kimś o litrowego Jacka Danielsa. Ja twierdzę, że przy zachowaniu marcowej premiery The Batman zarobi ponad $400 mln na całym świecie. Kolega twierdzi, że się nie uda.

Myślę, że wygram litrowego Jacka Danielsa. 🙂

Myślę, że mogłeś założyć się nawet o całą skrzynkę i spać spokojnie. 😉 Nie wiem co by się musiało stać, aby Batman nie dobił do $400 mln, Diuna prawie tyle zarobiła mając premierę jednocześnie na HBO Max = trafiając w full HD do sieci w dniu premiery! Godzilla vs. Kong z dystrybucją hybrydową zarobiło prawie $470 mln, a drugi Venom ponad $500 mln, a nie czekano na niego nawet w połowie tak, jak na nowego Batmana. Mam wrażenie, że sytuacja pandemiczna na świecie się poprawia (z wyjątkiem Polski oczywiście) i do marca film będzie miał dobre warunki obostrzeniowe do zarabiania kasy, a do kwietniowej premiery Morbiusa praktycznie brak konkurencji (nie widzę nawet jednej premiery, która mogłaby zarobić w weekend otwarcia $20 mln).

Ciekawe co z premierą w Chinach? Fajnie jakby za wielkim murem zrobili wyjątek i dali mu zielone światło, bo to głównie przez nich najbardziej kasowym filmem DC jest cienki Aquaman (bez Chin -nie wspominając nawet o 3D - zarobił mniej od TDK i TDKR Nolana oraz Jokera z Phoenixem, dlatego udaję, że wcale nie jest). Trzymam kciuki, żeby w końcu jakiś film go pobił, nie obraziłbym się gdyby był to Batman.

Marek Pilarski

Miliard dla No Way Home poza Ameryką. To dziesiąty film w historii, który przekroczył ten pułap.

robgordon has reacted to this post.
robgordon

Od jutra zaczyna się Nowy Rok w Chinach. Na 1 lutego jest wyznaczonych trochę premier, w tym  The Battle At Lake Changjin II.

PreviousPage 10 of 15Next