aby założyć posty i tematy.

Hyde Park

PreviousPage 119 of 172Next

Dla jasności - mój post nie ma na celu wyśmiania go i zaznaczenia, że powinien wpisywać się w estetykę apetycznego, wymuskanego geja (czy kim tam teraz jest, nie śledzę jego pronouns-ów w mediach społecznościowych), ale wskazanie, że wygląda po prostu źle. Przecież można bawić się modą i stylizacjami (zobaczcie jak na czerwonym dywanie wygląda Billy Porter) i prezentować klasę, szyk, robić wrażenie. Sam Smith to teraz takie żywe stoisko z tandetą made in China albo ktoś, kto powinien zwolnić stylistów. Ewentualnie po prostu ich zatrudnić.

Przynajmniej Sam Smith są teraz szczęśliwi/szczęśliwe.

Dla mnie on jest totalnym produktem i więźniem jakichś dziwacznych ludzi z branży. Widzę już któreś jego dziwactwo ostatnimi czasami i w każdym sprawia wrażenie jakby chciał jak najszybciej wrócić do drinka i basenu.

Cytat z Ernest Kubica data styczeń 11, 2023, 20:33

Pytanie - jak wam się widzi nasz nowy "projekt"? Chociaż to akurat jest bardziej dla widza "obrazkowego". W planie jest też wrzucenie filmów na youtube.

boxofficeowy (@boxofficeowy) | TikTok

 

Widzę, że i kanał na YouTubie też już się pojawił. Przekłada się to jakoś na zwiększenie zainteresowania tematyką, np. więcej wejść na facebooka czy na forum? Czy raczej to media dla osobnych odbiorców?

Ciężko na razie powiedzieć jak się przekłada bo kanał na youtube jest od dwóch dni. Chyba będą to media dla innych odbiorców.

Kadry do postapo już są, jeszcze tylko dobry scenariusz.

Jak pierwszy raz widziałem, to zastanawiałem się, jak im się udało tak wyczyścić Warszawę. A później sobie przypomniałem, że te ujęcia takie znajome się wydają. I faktycznie okazuje się, że to ujęcia z drona, które powtały na początku pandemii podczas pierwszego lockdownu, i widziałem je już kiedyś na YouTube. Tutaj sobie pewnie jeszcze przerobione, ale to te same ujęcia.

Jakby zamiast Skolimowskiego dali tam osiołka, to mieliby przy okazję utwór promujący IO. 😛

Gdybyście jeszcze kiedyś dziwili się jak szybko rozmywają się internetowe tematy, to uprzejmie przypominam, że jeszcze tydzień temu mieliśmy inwazję kosmitów na USA i Kanadę 🙂

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Podkradam z ostatniego Best of The Worst. Koncert był w ich mieście i jeden z nich widział to na żywo.

"Despite all my rage, I still eating chips on the stage" 😀

robgordon has reacted to this post.
robgordon

Po prostu jest bardziej age niż rage 😉

Szaman and Mierzwiak have reacted to this post.
SzamanMierzwiak

Wklejamy tu często muzykę która nam się podoba, więc pójdę pod prąd i przywołam dwie uwielbiane przez internety rzeczy, które dla mnie są absolutnym Everestem kiczu i złego smaku, które sprawiają, że odczuwam dosłownie fizyczny dyskomfort (jak zresztą ogólnie w przypadku tej pierwszej grupy):

Trafiłem dopiero na drugą osobę która uważa, że ten cover od Disturbed jest okropny. Pierwszą widzę codziennie w lustrze 🙂 Szczególnie przewracało mi się w żołądku, gdy w naszym kraju został połączony z tragedią podczas WOŚP.

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Pierwszego zespołu zupełnie nie znam. Przeklikałem i brzmią jak niemiecki boysband podbijający Vivę Plus jesienią 2003 roku 🙂

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Nasza wysłanniczka na Eurowizję

Typowo radiowy produkt. Nawet nie wiem o co zahaczyć aby zjechać czy pochwalić. Już o nim zapomniałem. To jakaś 24-latka ze Szczecina, pół Bułgarka, pół Polka, z wyglądu idealna dla naszych tabloidów. Ale już za stary jestem i wrażenie robi na mnie tylko 10 mln wyświetleń 🙂

Losowy kawałek jaki puszczają na Esce którego nie da się odróżnić od innych i ma się wrażenie, że od godziny zapętlone leci to samo.

Cytat z Szaman data luty 26, 2023, 19:49

wrażenie robi na mnie tylko 10 mln wyświetleń 🙂

Wyjaśnienie tego jest akurat bardzo proste:

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Widziałem ją chyba tydzień temu w DDTVN. Ale nie wiedziałem, że ta piosenka bierze udział w konkursie na naszego kandydata na Eurowizję (prawdę mówiąc nie kojarzyłem, że konkurs już się odbywa). Jeszcze bardziej mnie zaskoczyłeś Szaman informacją, że jest ze Szczecina. A najbardziej sam siebie zaskoczyłem konstatacją, że przecież kojarzę jej ojca 😉

Dla porównania to, co wysyła:

Norwegia

Finlandia

być może Szwecja

Czesi

I co pewnie wygrało u nas w głosowaniu widzów:

W fińskim występie jest ludzka stonoga, a szwedzka propozycja jakby inspirowana Diuną. 😛

Blanka ze Szczecina, a Jann z Lublina 🙂

robgordon has reacted to this post.
robgordon
PreviousPage 119 of 172Next