aby założyć posty i tematy.

Hyde Park

PreviousPage 165 of 172Next
Cytat z Mierzwiak data luty 19, 2024, 16:55

 

Don't fear the witcher

If you're a believer

Kto to pisał, uczeń podstawówki?

Przypominam słowa tekstu zwycięskiej piosenki z zeszłego roku, za który odpowiada sześć osób:

And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo

🙂

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Piosenki kojarzę, ale twarz Pani, ani nazwisko nic mi nie mówi, więc chyba głównie w radiu musiałem słyszeć.

You / tattoo, przy całej banalności, to wciąż milion razy bardziej melodyjny, lepszy rym niż witcher / believer 🙂

Drama!

https://teleshow.wp.pl/to-nie-luna-wygrala-zaskakujace-kulisy-polskich-preselekcji-do-eurowizji-2024-6997694769572832a

Ja już nawet czytałem teorię, że to córka prezesa ketchupów Dawtona i to on stoi za tym wszystkim 😀 Czy nie możemy w końcu spuścić powietrza z Eurowizji? Kiedy ostatnio przyniosła ona komuś realną karierę albo wzmocnienie na polskim rynku? W 1992?

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Realną karierę chyba tylko Cleo, ale znam wiele więcej przykładów wykonawców, którzy po konkursie Eurowizji musieli "ze sceny zejść", czyli robili większą karierę przed niż po Eurowizji.

Szaman has reacted to this post.
Szaman
Cytat z Szaman data luty 20, 2024, 16:13

Ja już nawet czytałem teorię, że to córka prezesa ketchupów Dawtona i to on stoi za tym wszystkim 😀 Czy nie możemy w końcu spuścić powietrza z Eurowizji? Kiedy ostatnio przyniosła ona komuś realną karierę albo wzmocnienie na polskim rynku? W 1992?

W 1992 roku Polska jeszcze nie była na Eurowizji. W sumie w tym roku mija 30. rocznica debiutu. 🙂

Cytat z Ernest Kubica data luty 20, 2024, 16:45

Realną karierę chyba tylko Cleo, ale znam wiele więcej przykładów wykonawców, którzy po konkursie Eurowizji musieli "ze sceny zejść", czyli robili większą karierę przed niż po Eurowizji.

W sumie Górniak i Steczkowska zaczynały tak naprawdę od Eurowizji.

Marku, miałem na myśli Edytę Górniak z tym 1992 🙂 A to co Steczkowska zrobiła popisówkę z Buenos Aires w Szansie na sukces, to nie były właśnie eliminacje do Eurowizji?

A dobra, coś mi się pochrzaniło 🙂

"W 1994 została laureatką finału pierwszej edycji programu Szansa na sukces oraz zdobyła nagrodę „Karolinki” na 31. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 1995 zwyciężyła w finale Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich i reprezentowała Polskę w 40. Konkursie Piosenki Eurowizji."

No właśnie Steczkowska pojechała na Eurowizję bo się zrobił na nią mocny hajp po Szansie na sukces i Opolu, że z takim głosem to ona nam Eurowizję wygra.

Zgodnie z tradycją, cover promujący nowy sezon Rojsta

Ten automat perkusyjny jakoś za bardzo z przodu, tak jakby utwór był do niego tłem.

Ech mam wrażenie, że zawsze narzekam, ale to zupełnie nie dla mnie, szczególnie sposób w jaki śpiewa ulubieniec młodszej części publiczności.

Ok, Ok boomer - mam podobnie

O kurde, wiem co to jest! Mogę być przyjacielem boskiego Ice'a T! 🙂

Przyznam się, że przez 27 lat myślałem, że Kayah śpiewała o "boskim Ice'ie T", okazuje się, że jednak o "polskim Ice'ie T" 🙂

Szczegółowe wyniki głosowania w sprawie Eurowizji

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wyniki-preselekcji-tvp-eurowizja-luna

Pan z TVP jako jedyny nie dał punktów Steczkowskiej. 😛

Może żaden z niego byliwer

I przestraszył go łiczer.

Marek Pilarski and Szaman have reacted to this post.
Marek PilarskiSzaman

Pan z TV to wokalista Róż Europy.

PreviousPage 165 of 172Next