aby założyć posty i tematy.

MCU - Marvel Cinematic Universe

PreviousPage 55 of 60Next

Trzeba poczekać na więcej szczegółów, ale nie wiem po co oni idą w tym kierunku. Wprowadzą 10-letniego Parkera, może będą wmawiać, że akcja Venomów zawsze rozgrywała się około 2010 roku i będzie to Peter z Madame Web. Ale po co? Do czego ma to doprowadzić? Mieli stos znanych i lubianych bohaterów, którzy szczególnie w komiksach o Pająku przez lata balansowali na granicy dobra i zła. Nikogo nie zaskoczy zarówno dobry, jak i zły Venom, Kraven, Octopus.

Ale dali sobie wmówić, że tym co im brakuje jest Spider-Man. Że Spider-Man to na pewno kolejne dolary.

😀

According to Daniel Richtman, a new writer is currently being sought to give the script another major overhaul - although he does note that Marvel has finally nailed down the overall story, and backs-up the earlier report that cameras are expected to roll later this year in Mexico or Brazil.

https://comicbookmovie.com/blade/blade-reboot-rumored-to-be-undergoing-another-major-rewrite-casting-underway-for-new-villain-a211165#gs.9ysz5l

Co jest tak trudnego w fabule o pogromcy wampirów?

Może nie mogą się zdecydować, czy to ma być droższe PG-13 czy tańsze R?

Podobno trwa właśnie druga tura pokaźnych dokrętek.

Nie wiem, czy to "wiarygodne pogłoski" czy tylko fancasting, ale obiło mi się już dość dawno temu, że miałby grać Profesora X.

Były też plotki, że ma jednak rolę w serialu.

Esposito powiedział że najpierw gdzieś zadebiutuje a potem będzie miał serial. Do tego gra villaina. I nie jest to Magneto/Doom/Osborn.

A odnośnie Charlesa to była jego własną wizja.

Ten język 😀

Czyli po prawie 20 latach kostiumy od Raimiego wylądowały w muzeum kina w Turynie? Nie wiem, czy to prawda, ale niezbadane są ścieżki życia 🙂

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Widzę dwóch aktorów z Teda Lasso, za to nie ma Michelle Williams.

Znów za długi zwiastun. Poza tym nie zrozumiałem połowy tego, co tam gadają.

Nie mam teraz jak obejrzeć, czy potwierdza się ta głupia fabuła z małym Parkerem?

Nie widziałem tam żadnego dziecka.

Nie wiedziałem, że gra tam Rhys Ifans, ale IMDb też nie wie najwyraźniej. Gra tam Lizarda?

Rhys objawił się nam dzisiaj o 15 🙂

Najważniejsze, że pani Chen powraca. Reszta standard dla tej serii. Aczkolwiek koń Venom wyglądał spoko.

PreviousPage 55 of 60Next