aby założyć posty i tematy.

MCU - Marvel Cinematic Universe

PreviousPage 56 of 60Next

Oj słaby zwiastun. Z tamtego przecieku potwierdziło się wszystko, pewnie dzieciaka Parkera już darowali 🙂 Mam też wrażenie gorszego CGI. Venomy nigdy nie były chwalone za efekty specjalne, raczej słusznie, ale trafiały się całkiem niezłe ujęcia, np to z Carnagem w deszczu które pokazano już na zwiastunie dwójki. Tutaj jakby kasa poszła na zdjęcia poza San Francisco. Niestety nie zapamiętałem też ani jednego, godnego uwagi ujęcia z sekwencją akcji.

Czerstwe, nieśmieszne, nudne, hałaśliwe, chaotyczne.

Po co zamieniać konia w Venoma? Skoro Venom daje moc, to Eddy jako Venom nie mógłby superszybko biegać?

Tamtemu z jedynki pół roku zajęło przemieszczenie się z Malezji do USA, jest z tego chyba dość popularny mem. Scena z koniem to pewnie nawiązanie do tego.

V2 był chyba pierwszą ominiętą przeze mnie ekranizacją komiksu głównego nurtu. Ten zwiastun nie zachęcił mnie do powrotu do serii.

A taka ciekawostka 🙂

robgordon has reacted to this post.
robgordon

Ojej

Iger i Feige niczym pijawki gotowe przyssać się do każdego, kto może zapewnić im odpowiedni box office, tylko umówmy się, Deadpoola i Wolverine'a mógłby nakręcić ktokolwiek (i taki właśnie ktokolwiek go nakręcił), ten film jest skazany na mniejszy bądź większy sukces, ale jednak na sukces. Levy nie będzie mieć z nim wiele wspólnego i jestem przekonany że jego nijaka reżyseria może być najsłabszym ogniwem nadchodzącego filmu.

Przecież to będzie klęska jeszcze większa niż Marvels! Dla kogo oni to kręcą? I gdzie ta słynna maczeta Igera tnąca ryzykowne projekty? Właśnie zabierają się praktycznie.za kontynuację największej klapy w swojej 15-letniej historii.

Znowu trzeba będzie słuchać ględzenia o śmierci kina. Wiem, że wielu Amerykanów pragnie tego zgonu, bo u nich na salach podobno trzy razy większy chlew niż u nas, ale ileż można.

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Nie ma żadnej maczety, to tylko PRowa gadka mająca uspokoić inwestorów kręcących głowami na widok tabelek i strat generowanych przez kolejne superprodukcje Disneya.

Niesamowite, jak w zaledwie 5 lat (to już 5 lat od Endgame!) można spaść z samego szczytu niemal na samo dno i nikt mnie nie przekona, że Deadpool do spółki z Loganem powtarzający nawet sukces No Way Home będzie świadczyć o jakiejkolwiek zmianie na lepsze.

Do tego czytam kurioza o 60 postaciach w nadchodzących Avengersach którym towarzyszą zachwyty Grace Randolph piszczącej na myśl o Secret Wars, które miałoby się po prostu składać ze scen walk.

Ludzie, dzięki którym Endgame pędziło ku $3 mld w BO zdają się nie mieć zielonego pojęcia, jak to się stało.

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Wszystkie serwisy raportują, że D&W będzie trwać 2h7m i tym samym będzie najdłuższym z Deadpooli, ale chyba żaden leming nie zadał sobie trudu by sprawdzić (albo pamiętać), że dostępna na płytach dłuższa wersja D2 trwa 2h14m.

Ale to taka kolekcjonerska 🙂

Taylor! 🙂

Obstawiam Blake Lively, a najpewniej to po prostu Morena Baccarin 🙂

Zgadzam się, pytanie czy oszpecą jej twarz.

robgordon

Ależ tragiczna kampania plakatowa, zupełnie jakby nie potrafili wyjść poza tytuł filmu.

Rany, dajcie już temu spokój

robgordon

Może Andy Muschietti?

Nie wiem co tam jest, bo już muszę iść spać, ale zostawiam tutaj 🙂

PreviousPage 56 of 60Next