aby założyć posty i tematy.

MCU - Marvel Cinematic Universe

PreviousPage 9 of 50Next

Wrzuciłeś do dobrego. Rany, jednak lecą jakieś głowy, myślałem, że mają gdzieś krytykę She Hulk, czy Ant-Mana. I może mieliby gdzieś gdyby nie to, że zielona bohaterka i Modok stali się symbolami bylejakości.

Heh, nie wymienia się dachówki gdy w ścianach jest pleśń 🙂

Powodzenia, Marvel!

Nie wyciągałbym aż dalekich wniosków co do przeszłości Kingpina, jak w artykule, ale i tak jestem wrogo nastawiony do tego serialu. Najpierw koszmarny występ Kingpina w serialu Hawkeye, potem okropny kostium Daredevila w She Hulk (tak zły, że nawet nie chciało mi się obejrzeć fragmentów z Coxem), potem rezygnacja z Foggy'ego i Karen (zobaczycie, że kogoś uwierało, że główna czwórka jest biała, wspomnicie moje rasistowskie słowa hehe). Wszystko to w PG-13.

https://naekranie.pl/aktualnosci/daredevil-born-again-nowe-zdjecia-z-planu-kingpin-geneza-1679408454

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Przede wszystkim ja bym jednak sobie darował powoływanie się na NaEkranie 🙂

Dla mnie podstawowym problemem tego serialu są twórcy. Jakby błagam, dostajemy kolejnych podrzędnych scenarzystów i reżyserów. Mających w rok zrobić 18 odcinkowy serial dla Marvel Studios. Wystarczy by wiedzieć czego się spodziewać.

Reszta? Kompletny reboot uważam za pomysł głupi, ale koniec końców taki który może się obronić, na pewno nie pogrąży serialu. Nie widzę problemu w pozbyciu się Foggy'ego i Karen, może wynika to z mojej antypatii do tej drugiej.

To miło że MCU dba o istotne detale sprawiające, że to uniwersum jest tak spójne.

https://comicbookmovie.com/tv/marvel/daredevil/daredevil-born-again-set-photos-reveal-ant-man-and-the-wasp-quantumania-connection-a201283#gs.t0yvc4

Tymczasem literalnie nikt wciąż nie zwrócił uwagi, że z oceanu wystaje ciało mierzącego kilkaset kilometrów kosmicznego bytu, który rozwijał się wewnątrz naszej planety.

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Marek Pilarski has reacted to this post.
Marek Pilarski

‘Succession’s Matthew Macfadyen Joins Marvel’s ‘Deadpool 3’

Ciśnie mi się na palce pewien komentarz ale sobie daruję i po prostu będę się dalej przyglądać temu cyrkowi.

Im bliżej implozji MCU tym bliżej zbawienia kina. Ja kibicuje.

A ja się nie powstrzymam 🙂 i zahaczę trochę o politykę, bo jak potem tłumaczyć, że LGBT to nie ideologia (a oczywiście nią nie jest), jeśli tutaj tęczowa flaga jest użyta praktycznie w roli symbolu kultu religijnego. Bo tak też się zachowuje, jak fanatyczka. Wyjęła "kartę geja" jakby to było jakieś Disney Monopoly i zrobiła aferę jakby kazano jej co najmniej przemontować Brokeback Mountain na western o męskiej przyjaźni z zabawnym cameo Randy'ego Quaida.

Odpowiedź Disneya powinna być jednoznaczna, poleciała za jakość efektów specjalnych w ostatnich projektach i za brak należytej komunikacji z firmami od CGI. Kartę geja proszę zostawić w portfelu.

Cytat z Szaman data marzec 29, 2023, 09:20

jak potem tłumaczyć, że LGBT to nie ideologia (a oczywiście nią nie jest), jeśli tutaj tęczowa flaga jest użyta praktycznie w roli symbolu kultu religijnego

Szybko zmienisz zdanie co do tego co napisałeś w nawiasie jeśli zainteresujesz się tym, co się wyprawia w podstawówkach w USA, ale w trosce o Twoje zdrowie psychiczne nie polecam jakoś bardzo 🙂

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Na D+ wrzucili making ofy:

- WandaVision

- Loki

- Falcon i Winter Soldier

- Shang-Chi

- Black Widow

Plus trzyodcinkowy dokument o muzyce w Wakanda Forever.

Zdjęcia z Secret Invasion

https://www.vanityfair.com/hollywood/2023/03/secret-invasion-marvel-exclusive

Ale tam panikują.

PreviousPage 9 of 50Next