aby założyć posty i tematy.

Star Wars

Page 1 of 33Next

14 już prawie a ja ciagle ziewam

Okno otwórz, tylko nie na długo 🙂

Boje się, że wtedy pokusa by rzucić pudełkiem z Wonder Woman będzie nie do przezwyciężenia

Przepraszam ale powyższa wymiana zdań jest bardziej niezrozumiała niż dialogi w TENET 🙂

Szaman has reacted to this post.
Szaman

W pierwszej wiadomości intencją mą było wykazanie mej fascynacji tym projektem 🙂

No to u mnie odwrotnie, czekam bardzo bo raz że Patty, a dwa - uwielbiam bitwy kosmiczne w tej serii, przy czym to te z Zemsty Sithów i Łotra 1 są moimi ulubionymi.

Szkoda tylko, że robią na raz dwa projekty o bardzo zbliżonej tematyce - bo jeszcze spin-off Mando. Za to z takich totalnie oderwanych od obecnych projektów to powstaje tylko to Acolyte i pewnie film Taiki. Kurde, wolałbym aby te miały pierwszeństwo bo to jednak jest ciągle wałkowanie tych samych 60 lat i niemalże identycznych motywów.

 

Na jego koncie znajdują się Love And Monsters i Monster Trucks. Obydwa miały sporo ciepła i przygodowego zacięcia, także ten drugi miał trochę serca mimo, że z daleka wygląda na kompletny chłam.

Potwierdzenie dawnych plotek. A jeśli mnie pamięć nie myli, jeszcze dwa lata temu był zmuszony zaprzeczać (możliwe, że zaprzeczał udziałowi, więc w sumie mówił prawdę). Nie lepiej było od razu obsadzić go jako Snoke'a? No ale podobnie mieli go w Terminatorze, a nie obsadzili jako kolejnego T-1000, więc może za dużo wymagam od Hollywood 🙂

Z perspektywy czasu raczej nie powinien narzekać 🙂

Dokładnie, ani Skywalker, ani Genisys nie poszły na jego konto.

Kuba has reacted to this post.
Kuba

Ma szansę może zagrać w chociaż akceptowalnym innym rozdziale tej historii.

Nie powiem, jest mi trochę szkoda aktorów sequeli. Wystarczy spojrzeć na takiego Isaaca który przecież był jak najbardziej entuzjastyczny i cieszył się że gra w cholernych Star Warsach a jak skończył? Z legendarnym popisem w "Somehow" i podsumowaniem swojej przygody, że wróci do świata SW jak będzie potrzebował nowego domu.

 

Też mi to nasuwa inną myśl, że właściwie mam wrażenie jakby SW od dość dawna przestały być ofertą nie do odrzucenia i jedna z serii które poza pieniędzmi i rozrywką niosły pewien hmm prestiż i większe poświęcenie od aktorów niż przy losowych blockbusterach. Może to takie już czepianie się, ale gołym okiem można dostrzec jak na przykład w wywiadach i aktywności poza produkcyjnej różni się podejście ekip takiego LOTRa, Matrixa, HP czy Diuny a nawet ludzi grających dla Marvela czy DC. SW jeszcze do nie dawna stały raczej w tej pierwszej grupie. A obecnie? Isaac, Boyega i zwłaszcza Ridley woleliby pewnie nie pamiętać że mają te filmy w portfolio. Driver? Czy on od końca kampanii TRoS pół słowem zająknął się o Renie? Bo mam wrażenie, że gość nawet nie pamięta o SW. Praktycznie nawet nie wspomina się o nim już w kontekście gościa z tej serii. Co jeszcze byłoby zrozumiałe po samym TFA, ale jeśli szeroka publika wychwalała coś z TLJ i TRoS to właśnie jego. Pedro Pascal nie przyjeżdża nawet na plan Mandaloriana i woli grać w adaptacji gry dla HBO.

 

Nawet w wypowiedzi Smitha nie czuć szczególnego rozżalenia, że odebrano mu możliwość pojawienia się w Star Wars.

 

Ekipa MCU pomimo kontraktów często dość ironicznie komentuje swoje występy czy tak jak Cumberbatch wprost mówią, że w sumie to lubią te filmy, ale pajacowanie w strojach głównie pozwala im na większą artystyczna swobodę poza mainstreamem.

Aktorzy i aktorki SW mają chyba po prostu wywalone. Chyba, że to tylko moje złudzenie 😛

Mają wywalone, bo nikt ich za to nie lubi. Benedict jest wielbiony za paradowanie w pelerynie, oni są tylko obiektem kpin i niechęci. Czytają przecież co piszemy, ile by się nie zarzekali, że tego nie robią 🙂

Cytat z Kuba data Listopad 3, 2021, 22:34

Też mi to nasuwa inną myśl, że właściwie mam wrażenie jakby SW od dość dawna przestały być ofertą nie do odrzucenia i jedna z serii które poza pieniędzmi i rozrywką niosły pewien hmm prestiż i większe poświęcenie od aktorów niż przy losowych blockbusterach.

Według mnie kreujesz teraz obraz tej serii jako czegoś czym ona nigdy nie była, ten opis nijak nie pasuje do żadnej z trzech Trylogii, nie tylko tej najnowszej.

Poza tym jak na razie mamy aktorów zniechęconych bałaganem produkcyjnym, a jeszcze nie wiemy jakie będą castingi do nadchodzących filmów Jenkins i Waititiego.

Potwierdziły się ostatnie plotki, Eskadra łotrów przełożona z grudnia 2023 na czas nieokreślony. Według tamtych informacji Disney chce skupić się na filmie poświęconym erze Starej Republiki.

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/patty-jenkins-star-wars-movie-rogue-squadron-delayed-1235044023/

To co, obstawiamy, że w ogóle nie powstanie? Przepraszam, zostanie "odłożony" jak trylogia Johnsona 🙂

Nie powstanie, a ona zajmie się Wonder Woman 3 i Kleopatrą.

Przestań straszyć.

Page 1 of 33Next