Jeżeli już zaplanowaliście walentynkowy wypad do kina, który miał zakładać seans innego filmu niż „Planeta Singli 3”, to straciliście jedną z opcji, na którą być może liczyliście. Komedia romantyczna „Isn’t It Romantic”, której amerykańska premiera została zaplanowana przez Warner Bros. na 14 lutego 2019 roku, nie trafi do polskich kin.

Do tej pory nie pojawił się polski zwiastun tej produkcji, mimo że pierwsza jego zapowiedź została opublikowana 31 października. Zarówno na fanpage’u polskiego oddziału Warner Bros.,  jak i wśród zapowiedzi na jego stronie, tytuł ten nie był promowany czy ujęty. Jest tak z jednego prostego powodu: „Jak romantycznie!”, bo tak będzie brzmiał polski tytuł filmu z Rebel Wilson, będzie dostępny w Polsce tylko na platformie Netflix. Podobnie zresztą w Wielkiej Brytanii, o czym można przeczytać na profilu tejże produkcji na Wikipedii. Data premiery nie została jeszcze podana do wiadomości. W najbliższym czasie można jednak spodziewać się pierwszego zwiastuna wraz z terminem. Można także przypuszczać, że będzie to okolica Walentynek.

„Jak romantycznie!” będzie więc dystrybuowane w podobny sposób do „Anihilacji” studia Paramount (premiera kinowa w Ameryce i Chinach, a w pozostałych krajach film był dostępny Netflixie z dwutygodniowym opóźnieniem). Natomiast dla Warner Bros. to druga po „Mowgli” produkcja, której prawa do dystrybucji zostały odsprzedane streamingowemu gigantowi.

Decyzja ta jest o tyle ciekawa, że komedie romantyczne oraz inne kojarzące się ze świętem zakochanych filmy potrafią cieszyć się w okolicach Walentynek, szczególnie na rynkach europejskich, bardzo dużą popularnością w kinach.

Poniżej znajdziecie zwiastun reklamujący „Isn’t It Romantic” na rynku amerykańskim:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.