„Venom” wciąż zarabia duże pieniądze w Chinach, co może wskazywać na dłuższe „nogi” niż można było zakładać po weekendzie.

Oficjalny zarobek „Venoma” z weekendu to $110,1 mln. Teraz znane są już wstępne wyniki z wtorku, podczas którego film zarobił $11,6 mln, co przekłada się na ogólny zarobek $133,4 mln. Trzeba zaznaczyć, że często w Chinach filmy podczas dni powszednich zarabiają bardzo małe pieniądze. Stanowią one 20-30% wartości weekendu. Tymczasem „Venom” w tylko dwa dni zarobił $23,3 mln, co już daje  ponad 21% wartości weekendu, więc do czwartku zrobi pewnie 40% i może przekroczyć $150 mln. Nawet przy dużym spadku powiedzmy 70%, które w Chinach podczas drugiego weekendu nie są rzadkością, zarobi $33 mln, ogółem może już mieć $185 mln. Jednak są wyjątki jak „Mission Impossible – Fallout”, które spadło 58%, a „The Meg” straciło tylko 38%.

Już po uwzględnieniu poniedziałku ($121,8 mln), „Venom” miał wyższe wpływy niż jakikolwiek film ze Spider-Manem. Został on także najlepiej zarabiającym filmem komiksowym o solowym bohaterze w historii chińskich kin. Ten tytuł odebrał tegorocznej produkcji „Ant-Man And The Wasp”, która zarobiła $121,2 mln. Obecnie $200 mln wydaje się planem minimum. Jeśli uda mu się zarobić ponad $218,5 mln, a tyle zebrał „Ready Player One”, zostanie trzecim najpopularniejszym hollywoodzkim filmem tego roku, zaraz za „Avengers: Infinity War” i „Jurassic World: Fallen Kingdom”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.