aby założyć posty i tematy.

Hyde Park

PreviousPage 128 of 169Next
Cytat z Szaman data czerwiec 2, 2023, 20:15

A pani prof. Środa? 🙂

Look Reaction GIF by GritTV - Find & Share on GIPHY

 

 

No doooobra 😀

Tylko nie myśl, że ja panią profesor poznałem niedawno, po popisach na Kanale Sportowym. Podobnie jak np. Jasia Kapelę, śledzę jej wyczyny od pewnie więcej niż dekady 🙂 Kiedyś dużo siedziałem i czytałem na stronach środowiska GW, ale też jakichś twitterach młodych Razemowiczów, jak i środowiskach Telewizji Republika, czy Niezależnej. Czyli i z lewa i z prawa i pośrodku. Teraz już mi się zwyczajnie nie chce. Ale też uważam, że tzw. Silni Razem zrobili rynsztok jakiego jeszcze nie było i zwyczajnie człowiek już nie chce poznawać tych przeciwstawnych opinii.

Jeszcze taka refleksja w kontekście ostatnich newsów o wokaliście Rammsteina. Kiedyś zastanawialiśmy się, kiedy MeToo, które takie żniwo zbiera w świecie filmu, dotrze do świata rocka. Chyba powoli właśnie dociera. To też chyba kolejny znak na to, że czas prawdziwego rocka mija i że z każdym rokiem będzie to muzyka coraz bardziej niszowa.

Słaby dźwięk, ale i tak słychać, że Zalewski zjadł Jareda

Moją pierwszą myślą było, że dlaczego Zalewski zaczął stylizować się na Leto. A potem zauważyłem, że przecież stoi obok 🙂 Pytanie ile Leto ćwiczy, z sześciopakiem chyba łatwiej oszukać czas 🙂

To który z naszych celebrytów miał niemiły poniedziałek? 🙂

Chyba szybciej niż kiedykolwiek zaczynamy doganiać filmy sci-fi:

No ciekawe skąd ma imię, chociaż brakuje "h" 🙂

Marek Pilarski and Mierzwiak have reacted to this post.
Marek PilarskiMierzwiak

Piąteczek

Kelis, Kelis, coś mi to mówiło. Zgoglowałem, aaaa no tak- złote czasy polskiej Vivy 🙂 Miłego milkshake'a niestrudzony weteranie 🙂

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Chyba zsiadłego mleka 😛

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Też musiałem sobie wyguglować. Tego Milkshake'a to zupełnie nie pamiętam, za to dobrze kojarzę Trick me, ale to chyba było w jakiejś reklamie?

Nie pamiętam reklamy z tym, ale na pewno to był jej drugi singiel który puszczali w polskich stacjach muzycznych.

a może to nie reklama tylko Timabalandowe "łoooooo o ooo" kojarzy mi się z 10 jego innymi piosenkami

Szaman and Mierzwiak have reacted to this post.
SzamanMierzwiak

Nie zapominajmy, że eksperymentował też z beczeniem smutnej kozy:

Ile już lat nie słyszałem tej pościelówy. Nie tęskniłem 🙂 A ten dźwięk był też chyba w piosenkach Nelly Furtado i możliwe, że u Chrisa Cornella.

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Znowu na to trafiłem, więc spytam przy okazji dyskusji o Kelis. Czy możliwe, że to leciało także na polskiej i niemieckiej Vivie, czy po prostu wygląda jak każdy teledysk pop gwiazdeczki z lat 00? 🙂 Bo zastanawiam się czy poznałem Brie Larson już w jej poprzednim życiu.

Wygląda jak każdy teledysk z lat 00 🙂

Ernest Kubica and Szaman have reacted to this post.
Ernest KubicaSzaman

Dla mnie to taki trochę disneyowski pop

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Brie nie kojarzę. Natomiast "Trick Me" był megahitem w klubie, w którym spędziłem swego czasu wiele chwil. "Milkshake" i "Good Stuff" także dało się usłyszeć, choć nie aż tak często. Ogólnie to były całkiem niezłe dźwięki.

PreviousPage 128 of 169Next