aby założyć posty i tematy.

Hyde Park

PreviousPage 129 of 172Next

Ostatnio o Kelis było głośno przy okazji dramy wokół sampla z Milkshake użytego w utworze Beyonce:

https://www.rollingstone.com/music/music-news/beyonce-removes-kelis-milkshake-energy-1390926/

Zwycięzcy debiutów w Opolu - jakie to to jest złe, ale może licealistki będą piszczeć.

 

 

Dodane pliki:
  • acepalm-jean-luc-picard.gif

Oni brali udział w preselekcjach do Eurowizji w tym roku, choć z innym utworem. W ogóle chyba połowa artystów na tym festiwalu występowała w jakichś preselekcjach albo junior Eurowizjach.

Szkoda, że nie wzięli AHLENY na festiwal, bo ze swoim Booty rozgrzałaby na pewno opolską publiczność do czerwoności 😛

Choć pewnie musiałaby przetłumaczyć tekst na polski, bo to Festiwal Polskiej Piosenki. 😀

Cytat z Ernest Kubica data czerwiec 10, 2023, 20:41

Zwycięzcy debiutów w Opolu - jakie to to jest złe, ale może licealistki będą piszczeć.

Czy tak brzmi Golec uOrkiestra po zażyciu LSD?

Raczej Maneskin po zjedzeniu cebularza 🙂

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Dla mnie Maneskin brzmi tak na czczo 😉

Szaman has reacted to this post.
Szaman
Cytat z Marek Pilarski data czerwiec 10, 2023, 21:34

Oni brali udział w preselekcjach do Eurowizji w tym roku, choć z innym utworem. W ogóle chyba połowa artystów na tym festiwalu występowała w jakichś preselekcjach albo junior Eurowizjach.

może w zamian za zakwalifikowanie ich do preselekcji są potem na wyłączność telewizji na każde żądanie. 🙂

Cytat z Szaman data czerwiec 10, 2023, 22:03

Raczej Maneskin po zjedzeniu cebularza 🙂

Maneskin po rocznym pobycie w Radomiu

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Nowy rekord świata w szybkości ułożenia kostki Rubika wynosi 3,13 sekundy 🙂

[UWAGA! To nie jest deklaracja polityczna]

Byłem sobie dzisiaj na wiecu Tuska w Poznaniu. Jednym z motywów przewodnich była sytuacja kobiet w Polsce. Opowiadała o tym pani z Kongresu Kobiet. Wyliczała nierówności panujące na rynku pracy i zagrożenia w życiu prywatnym. Apelowała o większy udział kobiet w życiu publicznym. Zakończyła optymistycznie, wskazując na Tuska: to dzięki temu mężczyźnie będzie lepiej 😉

Zwróciłem też uwagę na kilka fajnych haseł na transparentach:

- filmowo: Nie za taki świat oddał życie Tony Stark

- mój ulubiony: Jest tak źle, że przyszli nawet introwertycy.

Niestety nie zabrakło też debili (nawiązanie do Unabombera).

To ze Starkiem to cytat z "Ok, Boomer" Fisza.

A, w muzycznych cytatach jestem słaby.

Ja też, jeszcze gorszy w rapie (melodeklamacji?), ale to akurat pamiętałem 🙂

Cytat z Szaman data czerwiec 16, 2023, 22:07

To ze Starkiem to cytat z "Ok, Boomer" Fisza.

O Jezu.

Cytat z Mierzwiak data czerwiec 16, 2023, 22:19
Cytat z Szaman data czerwiec 16, 2023, 22:07

To ze Starkiem to cytat z "Ok, Boomer" Fisza.

O Jezu.

Aaa, ratunku!!!

Postanowiłem sprawdzić co to...

Katowali tym kiedyś mocno w Radiu 357, gdy jeszcze próbowałem z nim romansować. Dziwny przypadek, za pierwszym razem nawet wydawało mi się ciekawe, nietypowe i gorzko nostalgiczne, zwłaszcza, że przez internet przewijała się taka dyskusja w stylu my 20-latkowie teraz będziemy rządzić, a 40-latkowie niech idą do tarcia chrzanu. A za drugim razem już mi uszy krwawiły, zwłaszcza, że to powinno być krótsze o połowę.

PreviousPage 129 of 172Next