Spider-Man
Cytat z Szaman data 6 sierpnia, 2021, 08:42Deborah na sali sądowej, obok Coxa wydaje mi się dość prawdopodobnym cameo. To i tak będzie upychanie jak największej ilości znajomych twarzy i już od tego nie uciekniemy. Ale w sumie podobnie można było skwitować Endgame, gdzie pojawiali się Natalie Portman i Robert Redford, też bez większego wpływu na fabułę.
Deborah na sali sądowej, obok Coxa wydaje mi się dość prawdopodobnym cameo. To i tak będzie upychanie jak największej ilości znajomych twarzy i już od tego nie uciekniemy. Ale w sumie podobnie można było skwitować Endgame, gdzie pojawiali się Natalie Portman i Robert Redford, też bez większego wpływu na fabułę.
Cytat z Kuba data 6 sierpnia, 2021, 09:21W sumie fakt.
Chociaż już wolałbym samego Foggyego bo akurat Karen jest jednym z elementów z Netflixverse które spokojnie mogłyby nie dostawać drugiej szansy 🙂
Pytanie też czemu akurat powrotu tej grupy Feige jeszcze nie potwierdził oficjalnie. Zrobiła się z tego tajemnica poliszynela a wyraźnych powodów aby nie potwierdzić powrotu chociaż Coxa brak. Zwłaszcza jeśli wróci też w She Hulk i w Echo.
W sumie fakt.
Chociaż już wolałbym samego Foggyego bo akurat Karen jest jednym z elementów z Netflixverse które spokojnie mogłyby nie dostawać drugiej szansy 🙂
Pytanie też czemu akurat powrotu tej grupy Feige jeszcze nie potwierdził oficjalnie. Zrobiła się z tego tajemnica poliszynela a wyraźnych powodów aby nie potwierdzić powrotu chociaż Coxa brak. Zwłaszcza jeśli wróci też w She Hulk i w Echo.
Cytat z Szaman data 9 sierpnia, 2021, 08:53https://twitter.com/FilmozercyCOM/status/1424637269101666305
Do sieci wyciekła nowa porcja grafik promocyjnych filmu #SpiderManNoWayHome, w którym Spider-Man będzie walczył u boku Doktora Strange'a. Zobaczcie, jak bohaterowie ruszają razem do akcji.https://t.co/xcncwFms8J
— Filmozercy.com (@FilmozercyCOM) August 9, 2021
Cytat z Szaman data 13 sierpnia, 2021, 11:11Potwierdzająco-wymijająca wypowiedź Willema 🙂
https://twitter.com/MCU_Direct/status/1425989307819565060?s=19
Potwierdzająco-wymijająca wypowiedź Willema 🙂
#WillemDafoe has responded to his rumored return as #GreenGoblin in #SpiderManNoWayHome: "I always feel like when a film comes out, that’s when it’s time to talk about it..." Full quote: https://t.co/ZHSL8kx96I pic.twitter.com/3z8XEKdgB9
— MCU - The Direct (@MCU_Direct) August 13, 2021
Cytat z Szaman data 14 sierpnia, 2021, 21:23Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta... 🙂
https://twitter.com/MCU_Direct/status/1426630582046449665?s=19
Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta... 🙂
#SpiderManNoWayHome's trailer is reportedly now being dubbed in India! Details: https://t.co/vxcB9vbg77 pic.twitter.com/9vJ1GIBDbj
— MCU - The Direct (@MCU_Direct) August 14, 2021
Cytat z Kuba data 22 sierpnia, 2021, 07:49Jutro CinemaCon, Sony ma 3h panelu i już prawie na pewno tam pokaże trailer NWH, ale mówi się że mogą go wrzucić od razu do sieci.
Jutro CinemaCon, Sony ma 3h panelu i już prawie na pewno tam pokaże trailer NWH, ale mówi się że mogą go wrzucić od razu do sieci.
Cytat z Szaman data 22 sierpnia, 2021, 07:53Wrzucą. Wiadomo o której naszego czasu zaczyna się panel?
Tymczasem Grace:
https://twitter.com/GraceRandolph/status/1429292311847051266?t=C3pv3Bm_m7aiIUlP7-5Y6Q&s=19
Wrzucą. Wiadomo o której naszego czasu zaczyna się panel?
Tymczasem Grace:
https://twitter.com/GraceRandolph/status/1429292311847051266?t=C3pv3Bm_m7aiIUlP7-5Y6Q&s=19
Cytat z Kuba data 22 sierpnia, 2021, 07:58Nie mogę znalezc informacji o 6 PM którego czasu.
Jestem pewien, że minimum jeden Spider się pojawi. Obecnie najbardziej mnie intryguje czy pokażą Coxa i połączą to z oficjalnym potwierdzeniem jego powrotu w tych 3 projektach.
Nie mogę znalezc informacji o 6 PM którego czasu.
Jestem pewien, że minimum jeden Spider się pojawi. Obecnie najbardziej mnie intryguje czy pokażą Coxa i połączą to z oficjalnym potwierdzeniem jego powrotu w tych 3 projektach.
Cytat z Szaman data 22 sierpnia, 2021, 08:00Wydaje mi się, zgodnie z podpowiedzią Grace, że cały zwiastun będzie raczej nie wyróżniającą się kontynuacją wątków z Far From Home, internet będzie już blisko jęku zawodu, ale na sam koniec zobaczymy cyfrowo odmłodzonego Molinę z mackami i będą o tym gadać przez tydzień.
Wydaje mi się, zgodnie z podpowiedzią Grace, że cały zwiastun będzie raczej nie wyróżniającą się kontynuacją wątków z Far From Home, internet będzie już blisko jęku zawodu, ale na sam koniec zobaczymy cyfrowo odmłodzonego Molinę z mackami i będą o tym gadać przez tydzień.
Cytat z Szaman data 22 sierpnia, 2021, 08:09Zobaczysz 🙂 Film jest obsesyjnie ukrywany, bo skupieni są na zwykłym Kowalskim i jego WOW w trakcie seansu, mają gdzieś to co piszą nasi kochani scooperzy. Jakbym popytał moich znajomych to oni na sto procent nie mają pojęcia, że Maguire wraca do roli, zobaczenie Moliny w kilkusekundowej scenie będzie dla takich widzów totalnym mindfuckiem i reakcją na jakiej zależy marketingowcom.
Wystarczy też aby strony zaangażowane rozprawiały przez tydzień czy ma równo pazia przystrzyżonego z tyłu głowy 🙂
Zobaczysz 🙂 Film jest obsesyjnie ukrywany, bo skupieni są na zwykłym Kowalskim i jego WOW w trakcie seansu, mają gdzieś to co piszą nasi kochani scooperzy. Jakbym popytał moich znajomych to oni na sto procent nie mają pojęcia, że Maguire wraca do roli, zobaczenie Moliny w kilkusekundowej scenie będzie dla takich widzów totalnym mindfuckiem i reakcją na jakiej zależy marketingowcom.
Wystarczy też aby strony zaangażowane rozprawiały przez tydzień czy ma równo pazia przystrzyżonego z tyłu głowy 🙂
Cytat z Kuba data 22 sierpnia, 2021, 08:12No moim zdaniem Molina tak na Kowalskiego nie zadziała, zwłaszcza że przecież już mieliśmy kilka podobnych powrotów więc nie jest to nic szokującego. Natomiast Maguire na parę sekund zrobiłby dokładnie to o czym piszesz, przyciągnie do kina absolutne tłumy. Szczerze wątpię aby Sony bardziej od tego zależało na zaskoczeniu widza w trakcie seansu 😉 a do tego i tak mają Garfielda czy pewnie Dafoe.
No moim zdaniem Molina tak na Kowalskiego nie zadziała, zwłaszcza że przecież już mieliśmy kilka podobnych powrotów więc nie jest to nic szokującego. Natomiast Maguire na parę sekund zrobiłby dokładnie to o czym piszesz, przyciągnie do kina absolutne tłumy. Szczerze wątpię aby Sony bardziej od tego zależało na zaskoczeniu widza w trakcie seansu 😉 a do tego i tak mają Garfielda czy pewnie Dafoe.
Cytat z Szaman data 22 sierpnia, 2021, 08:16Tylko zwróć uwagę, że Grace napisała o postaci od Raimiego, tak jakby jej źródło sugerowało, że nie będzie to Spider-Man.
Tylko zwróć uwagę, że Grace napisała o postaci od Raimiego, tak jakby jej źródło sugerowało, że nie będzie to Spider-Man.
Cytat z Szaman data 22 sierpnia, 2021, 09:16Noc z poniedziałku na wtorek naszego czasu, godzina 3-6 rano.
https://twitter.com/FilmozercyCOM/status/1429355752918036489?t=-OFzZthphK9izuCELu2aAw&s=19
Noc z poniedziałku na wtorek naszego czasu, godzina 3-6 rano.
Spekulacje na temat rychłej premiery wyczekiwanego od miesięcy zwiastuna filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” nabierają na sile. W najbliższych dniach możemy zobaczyć też pierwsze materiały promujące produkcję „Matrix 4”.https://t.co/QS9khZG9QR
— Filmozercy.com (@FilmozercyCOM) August 22, 2021
Cytat z Szaman data 22 sierpnia, 2021, 14:30A ja nadal zachodzę w głowę jak to będą postacie dokładnie od Raimiego (zgodnie ze słowami Moliny), a jednocześnie pałające żądzą zemsty i nienawiści. Szczególnie w przypadku Octopusa i Sandmana to nie może trzymać się kupy.
A ja nadal zachodzę w głowę jak to będą postacie dokładnie od Raimiego (zgodnie ze słowami Moliny), a jednocześnie pałające żądzą zemsty i nienawiści. Szczególnie w przypadku Octopusa i Sandmana to nie może trzymać się kupy.
Cytat z Kuba data 22 sierpnia, 2021, 14:36Dafoe ich niecnie zmanipuluje 🙂 z Octopusem zakładam, że po prostu macki przejmą nad nim na nowo kontrole. Przy Sandmanie mogą użyć po raz kolejny tej samej motywacji, tylko, że tym razem aby mógł wrócić do córki będzie musiał zabić Parkera.
Dafoe ich niecnie zmanipuluje 🙂 z Octopusem zakładam, że po prostu macki przejmą nad nim na nowo kontrole. Przy Sandmanie mogą użyć po raz kolejny tej samej motywacji, tylko, że tym razem aby mógł wrócić do córki będzie musiał zabić Parkera.
