lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Star Wars

PreviousPage 16 of 21Next

Stopy Mando mówią wszystko tylko nie "Stoimy na zaokrąglonym kadłubie myśliwca."

Szaman has reacted to this post.
Szaman

Ależ nudna premiera trzeciego sezonu Mando. Albo nie, nie nudna, ale jakaś taka, nie wiem, syntetyczna i bez życia. Po cudownie organicznym Andorze wracamy do znacznie gorzej zrealizowanego świata i wątpliwych pomysłów. O ile losowa strzelanka w kosmosie była jeszcze w porządku, tak scenę z gigantycznym krokodylem (!?) należy uznać zarówno za objaw twórczej impotencji jak i przykład zwyczajnie źle rozplanowanego budżetu.

Na plus ładne cameo podróżujących z prędkością nadświetlną wielorybo-kalmarów z serialu Rebels.

Heh 🙂

Grace mówi że drugi odcinek znacznie lepszy, wierzę i czekam 🙂

Tymczasem w 7 i 8 odcinku drugiego sezonu The Bad Batch dostaliśmy rasowy thriller któremu bliżej było właśnie do Andora czy najlepszych odcinków The Clone Wars.

Mandalorian sezon 3 epizod 1

Widz (bezwładny gracz?) został zapoznany z celami na ten sezon, oraz ze sposobem w jaki Pedro Pascal pogodzi ze sobą główne role w dwóch najpopularniejszych serialach na świecie równocześnie. Ładny krokodyl, można się rozejść.

Rozśmieszyło mnie jak w początkowej przypominajce wkleili dialog z Boby Fetta ze sceny z Mando i panią od zbroi tylko po to, by na początku odcinka Mando znowu się z nią spotkał i odbył TEN SAM dialog.

Szaman

Przewinąłem, ale wierzę na słowo 🙂

Ten od Jenkins to już chyba trzeci raz 🙂 W ogóle, jaki to był poroniony pomysł, zajmujesz się 50 filmami i serialami MCU, weź nam jeszcze machnij wieczorkami Gwiezdne Wojny. Gdzieś tam krążyły plotki, że Feige celuje w bardzo wysokie stanowisko w Disneyu i chyba tylko tak można wytłumaczyć taką gotowość bojową.

A coś nowego?

Baaardzo dobry 18. rozdział Mando! Nie rozumiem dlaczego to nie mógł być odcinek otwierający nowy sezon, wystarczyło wkleić tu scenę spotkania z Bo Katan z poprzedniego epizodu.

Rozwala mnie, że Bo Katan cały czas siedzi na swoim tronie w pustym pomieszczeniu i się smuci. Ale taka to już wada Gwiezdnych Wojen, że nie wiadomo co postacie mają robić, jeśli nie walczą, lecą, biesiadują, jedzą lub uprawiają pole.

Znowu taki odcinek zadaniowy, ładne to, ale mam wrażenie, że obejrzałem coś w czym fabuła znowu polegała na dotarciu z punktu A do B. No dobra dla Grogu na dotarciu z punktu A do B, a potem z B do A i znowu z A do B. Zmachał się pluszak 🙂

Mierzwiak has reacted to this post.
Mierzwiak

Ja już zaakceptowałem, że Mando to taki serial trochę o niczym i fajnie mi się ogląda tę dwojkę zwiedzającą sobie ruiny miasta. (Ten serial znowu pokazuje jak efektywnie może być użyty Stagecraft)

Też mnie rozbroiła Bo Katan która dwa odcinki siedziała w miejscu; zmarnowali dziesiątki (setki?) tysięcy dolarów na komputerowego krokodyla w pierwszym odcinku, a nie mogli pokazać innego pomieszczenia w tym jej zamku? Mogła być akurat w kuchni i pichcić coś smacznego albo pocić się na sali treningowej. COKOLWIEK!

Szaman

Nic nie rozumiem z tego 🙂

Disney Parks Boss Shows Off “Real” Lightsaber Onstage At SXSW

Przecież już kiedyś o tym było, to nic innego jak zabawka oparta na rozwijanej taśmie LED 😛

Szaman

Świetny nowy odcinek Mando, jednocześnie będący dowodem na to, że ten serial ma kryzys tożsamości - w jednym odcinku potrafi być totalnie o niczym, a w innym do tego stopnia o czymś, że - jak w przypadku najnowszego epizodu - staje się wręcz innym serialem. Jest to na swój sposób fascynujące.

Nie do końca rozumiem logikę tych przeskoków w serialach SW o ludziach w hełmach, nie do końca ogarniam ten twórczy chaos pochodzący z głowy Jona Favreau. Na początku wydawało się, że będzie to sezon o odkupieniu- no nie. Potem, że o próbie odbudowy droida i poszukiwaniu świętej kopalni- też nie. Teraz skacze to do epizodycznego bohatera 1 sezonu, o swojskim nazwisku Pershing, kojarzącym się z beztroską polskich lat 90-tych. Dlaczego? Kojarzy mi się to z kartami starych komiksów, to dobry trop?

Mimo wszystko wybaczam, to była bardzo dobra historyjka. Trochę takie "Opowieści z krypty" w świecie "Gwiezdnych Wojen", brakowało tylko aby ten pomocnik Jabby o upiornym śmiechu pożegnał widzów. Ten serial w serialu był też całkiem nieźle wyreżyserowany, co daje jakąś nadzieję w temacie nadchodzącego Twistera 2 i jego produkcyjnego rozmachu.

Mando i Bobba to strasznie schizofreniczne seriale, ale dopracowują swoje pomysły, przynajmniej tym razem przeskoczyliśmy do bohatera związanego z danym serialem.

Katy O'Brian która w tym odcinku zagrała Elię to moja kandydatka do roli Abby w kolejnym sezonie The Last of Us. Nie googlujcie tej postaci żeby sobie nie spoilerować 🙂

PreviousPage 16 of 21Next