„The Nun” debiutuje w 18 krajach, dzięki czemu, ponownie zdobywa najwyższe miejsce na podium światowego Box Office’u.

Mimo kiepskich recenzji, dzielnie zmierza po najlepszy wynik dla filmów z uniwersum „The Conjuring”. W trakcie minionego weekendu film zadebiutował na 18 rynkach – m.in w Korei ($4,6 mln), Francji ($,4 mln), Rosji ($4,3 mln). Łącznie weekendowe zarobki wyniosły $35,4 mln, a w sumie horror ma na koncie już $191,7 mln (3 wynik serii).

Podobnie jak USA, tak i reszta świata nie „szaleje” na punkcie „The Predator” – wyświetlany w 82 krajach film zarobił w ciągu trzech dni $15,3 mln, co łącznie daje kwotę $54,5 mln. Przed filmem premiery m.in we Francji, Belgii i Włoszech, zatem wynik poprzednika („Predators” – $75,2 mln), powinien zostać przekroczony.

„Incredibles 2” zadebiutowało we Włoszech, zarabiając $5,4 mln (4-ty najlepszy wynik otwarcia dla Disney/Pixar). W sumie na koncie animacji znajduje się już $588,8 mln, a przed nią jest jeszcze premiera w Niemczech. Najlepsze rynki to UK ($71,9 mln), Chiny ($53,7 mln), Japonia ($42 mln).

Trzecia już część serii z Rowanem Atkinsonem –  „Johnny English Strikes Again” – zarobił w 33 krajach $17,2 mln, a w sumie na koncie komedii jest już kwota $22,1 mln.

Lider amerykańskiego BO – „The House With A Clock In its Walls” – zadebiutował w 23 krajach, gdzie zarobił $8,7 mln. Najlepiej poradził sobie w Wielkiej Brytani – $4,3 mln.

 

Top10:
Źródło: BoxOfficeMojo.com, ScreendDaily.com, ComScore.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.