Hiszpański film Durante la tormenta znany w Polsce jako Fatamorgana zarobił w chińskich kinach podczas weekendu $9 mln, co dało mu trzecie miejsce weekendowego podsumowania. Ponieważ wyświetlany jest tam od czwartku, ma już na koncie prawie $10 mln. Chiny są jedynym poza Hiszpanią krajem, gdzie film ten miał premierę kinową. Co ciekawe, w hiszpańskich kinach nie zdobył popularności i zarobił tylko $867 tys. W pozostałych krajach (w tym także w Polsce) dostępny jest od 22 marca na platformie Netflix.

Niewiele więcej zarobiły filmy, które go wyprzedziły. Miejsce pierwsze zajęła chińska produkcja Song of Youth, która osiągnęła przychód na poziomie $11,8 mln, a po 10 dniach wyświetlania posiada na swoim koncie $32,6 mln. Na drugim miejscu znalazł się Dumbo, zarabiając $10,65 mln, czyli o milion mniej niż w tamtym roku w premierowy weekend miał The Nutcracker and the Four Realms. Jego ogólne wpływy w chińskich kinach wynosiły 16,2 mln, co może oznaczać, że Dumbo skończy na ok. 15 mln.

Bohemian Rhapsody, tak jak w poprzednim tygodniu, miał największą średnią na seans, ale zarobił tylko $2,4 mln i zajął 7. miejsce. Po 10 dniach ma na koncie $11,57 mln. Minimalnie wyprzedził go Kapitan Marvel z przychodem $2,7 mln, dzięki czemu filmowi Marvela udało się przekroczyć granicę $150 mln. Dokładnie posiada na koncie 151,74 mln.

Wyświetlany w chińskich kinach od miesiąca Green Book dołożył jeszcze milion w ten weekend, a jego łączny przychód to $70, 35 mln.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.