Pojawiły się informacje na temat pierwszych zarobków „Captain Marvel” w amerykańskich kinach: wyniku z pokazów przedpremierowych oraz szacunków dotyczących piątku i całego weekendu otwarcia.

Deadline Hollywood pisze w tej chwili o $63,5 mln zarobionych wczoraj (wraz z pokazami przedpremierowymi) oraz $156-160 mln od piątku do niedzieli, a oznaczałoby otwarcie zgodne z naszą prognozą.

Podczas czwartkowych pokazów wieczornych widowisko Marvela zarobiło $20,7 mln (również mniej więcej zgodne z naszymi przewidywaniami), co jest 18. najlepszym wynikiem odnotowanych w historii, a także piątym najlepszym pośród filmów MCU:

1. $39,0 – Avengers: Infinity War
2. $27,6 – Avengers: Age of Ultron
3. $25,2 – Black Panther
4. $25,0 – Captain America: Civil War
5. $20,7 – Captain Marvel
6. $18,7 – Marvel’s The Avengers

Biorąc pod uwagę to, że w przypadku Black Panther i Captain America: Civil War zarobki z pokazów przedpremierowych stanowiły około 1/3 wpływów z pierwszego dnia wyświetlania, można przyjąć, że podobnie będzie również tym razem. O to oznaczałoby właśnie ok. $63 mln, które na ten moment prognozuje Deadline. Nie jest jednak wykluczone, że w piątek – w związku z Dniem Kobiet – zainteresowanie pań tym tytułem będzie większe niż byłoby ono w każdy inny piątek.

Więcej informacji pojawi się już dzisiaj wieczorem. Pełne podsumowanie weekendu znajdziecie na stronie w niedzielny wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.